2020-09-27

DFK „Dainavos“ neapleido nesėkmės: 4 pralaimėjimai per paskutinius 5 turus

Keturi pralaimėjimai per paskutinius penkis turus – tokią nesėkmę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje siekia užbaigti Alytaus DFK „Dainava“, pirmenybes prieš tai startavusi keturiomis pergalėmis iš eilės.

Alytaus stadione dainaviškiai priima 4 pergales paskutiniuose turuose laimėjusį Kėdainių „Nevėžį“. Jo gretose – taip pat ir du geriausi lygos žaidėjai, jau įmušę įvarčių daugiau nei visa DFK „Dainava“: po 7 kartus priešininkų vartus pramušę Evaldas Kugys ir Aretas Gėgžna. Kartu su jais – ir visas pulkas užsienio bei Lietuvos futbolininkų, tarp kurių – trijų ukrainiečių būrys.

Dainaviškių gretose yra ir vienas ukrainietis. Ruslan Kisil su Luku Kochanausku pasižymėjo po keturis kartus bei šiuo metu yra rezultatyviausi Alytaus žaidėjai I lygoje.

Po Mykolo Goleko ir Nojaus Valukyno įvarčių, dainaviškių pamaina nugalėjo 2:0, kai šią savaitę susitiko DFK „Dainava“ ir „Nevėžo“ dubleriai.

Susitikimas prasidėjo be  R. Kisil ir L. Kochanausko, jie nedalyvavo nei startiniame vienuoliktuke, nė rungtynių protokole.

Vartuose poziciją užėmė Airidas Mickevičius, o po ilgos pertraukos, į sudėtį grįžo Ignas Baranauskas.

Į starto žaidėjų gretas treneriai Nerijus Bartkevičius ir Povilas Baliukonis pasirinko Domą Ivanauską, Renatą Banevičių, Oskarą Lukošiūną, Vakarį Kalėdą, Ernestą Stočkūną, Matą Radžiukyną, Titą Vitukyną, Martyną Vasiliauską ir Gustą Zabitą.

Jau ketvirtą rungtynių minutę, alytiškiams padarius klaidų, svečius į pergalę vedė E. Kugys.

0:1. Pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkms pralaimint.

Antrąjį kėlinį dainaviškiai pradėjo pakeitimu: vietoje I. Baranausko aikštėje atsidūrė Linas Savastas.

0:2. Po svečių naujoko iš Ukrainos Oleksandro Bobeliuk driblingo ties baudos aikštele ir jo smūgio, kamuoliui pašokus nuo gynėjo, antrasis įvartis į DFK „Dainavos“ vartus krito 55 min.

Iškart po to D. Ivanauską Alytaus treneriai pakeitė  į Titą Buzą, o 80 minutę  G. Zabitą – Luku Genevičiumi. Deja, situacijos nei aikštėje, nei stadiono tablo tai nepakeitė.

DFK „Dainava“ nenutraukė nesėkmių.

Įvyko jau 4 pralaimėjimai per paskutinius 5 turus.

Po dar vienų pralaimėtų rungtynių dainaviškių kapitonas M. Vasiliauskas atsiprašė fanų ir patikslino, kad L. Kochanauskas bei Alanas Marčiukaitis nežaidė dėl traumų, o R. Kisil jau negalės padėti komandai, mat išvyko rungtyniauti į pajėgesnį čempionatą Europoje.