2021-01-28

Natalija Bunkė: po karantino vestuvės, vila prabangioje saloje jau išrinkta

Vasarą  Natalija Bunkė su sužadėtiniu Edgaru bei Jonu ir Simona Nainiais buvo išvykę į Ispanijai priklausančią Maljorkos salą, garsėjančią savo įspūdingais kraštovaizdžiais, kvapą stingdančiais skardžiais ir romantiškais jūros bei kalnų vaizdais.

Pasirodo, būtent šios kelionės metu šią sala Natalija su Edgaru ir įsimylėjo. Natalija atvira: be to, kad saloje viskas tiesiog pasakiškai gražu, dar ir ispaniškosios kainos nesikandžioja. Todėl, pasak dainininkės,  jiedu galės sukurti įspūdingą šventę, neišleidę krūvos pinigų dalykams, kurių ten tiesiog nereikia. 

„Laukiam, kol atsidarys sienos, kai viskas bus laisva. Planuojame, į Maljorką skrisime su visa mūsų nedidele šeima, 20 žmonių. Vila yra išrinkta, bet dėl visiems suprantamų priežasčių atidėliojame, nes norisi, kad visi draugai butu su mumis, visi galėtų atvykti“, – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ pasakos Natalija Bunkė.

Pasak Bunkės, kelionės metu jiedu išsirinko konkrečią vietą vestuvėms. „Ne prie jūros, o kalnuose. Vynuogynai,  alyvmedžiai – net dekoro nereikia. Vestuves bus kuklios, mūsų artimųjų rate. Ir mums jos bus pačios geriausios. Su labai paprasta suknele, su labai gražia fotosesija“, – šypsojosi prieš keletą metų buvusį policininką Edgarą įsimylėjusi Bunkė.  

Kol laukia vestuvės ir nevyksta koncertai, pora sukasi jų pačių sukurtoje namų dekoro parduotuvėje. Natalija atvira: dabar populiariausios prekes – jos rankų darbo daiktai. Nors tai užtrunka laiko, o kaip pati sako, labiau apsimokėtų perparduoti kitų jau pagamintas prekes, ne viskas sukasi apie pinigus.

„Man smagu, kad žmonės vertina mano kūrybą. O ir pačiai užsiimti rankdarbiais – vienas malonumas“, – sako Natalija.

Dėl darbu gausos moteris numetė net 6 kilogramus. Tačiau neslepia, kad dėl to labai džiaugiasi.

„Norite recepto – ateikite pas mane padirbėti, tiek daug darbo, kad nėra kada valgyti. Žodžiu, valgau tik kartą dienoje. Geras jausmas, kad dabar galiu įlįsti į visas sukneles. Pats laikas būtų aptemptiems koncertiniams rūbams“, – juokiasi dėl karantino koncertus atšaukusi atlikėja.

Natalijos Bunkės meilės ir verslo karantino metu aktualijos – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap