2021-05-11

NATO naikintuvai kilo penkiskart lydėti Rusijos karinių orlaivių

Spalio 5-11 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai penkis kartus kilo atpažinti ir lydėti Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

Spalio 5 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino du RF orlaivius SU-30, skridusius maršrutu RF Kaliningrado sritis – tarptautinė oro erdvė – RF žemyninė dalis. Orlaiviai SU-30 skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su Regioniniu skrydžio centru (RSVC) nepalaikė.

Spalio 8 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino RF orlaivį SU-24, skridusį maršrutu RF Kaliningrado sritis – tarptautinė oro erdvė – RF Kaliningrado sritis. Orlaivis SU-24 skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su RSCV nepalaikė.

Spalio 9 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino RF orlaivį AN-72, skridusį iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis AN-72 skrido su skrydžio planu, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su RSVC palaikė.

Spalio 10 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino RF orlaivį AN-72, skridusį iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Orlaivis AN-72 skrido su skrydžio planu, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su RSVC palaikė.

Spalio 10 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino RF orlaivį SU-34, skridusį maršrutu RF Kaliningrado sritis – tarptautinė oro erdvė – RF žemyninė dalis. Orlaivis SU-34 skrido su skrydžio planu, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap