2020-09-20

Prabilo L. Graužinienė: ,,Atrodo, kad Lietuvoje tuoj visi taps korono virusų ekspertais“

Netylant kalboms apie visame pasaulyje siaučiantį koronavirusą, savo nuomonę išsakė ir buvusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Ji atkreipia dėmesį, kad esant progai, daugelis ima ir kritikuoja valdžią: pradedant Prezidento komanda, oponentais ir baigiant žiniasklaida. ,,Suprantu, kad dirbant iš namų ir sėdint patogiai ant sofkutės visiems geriau matosi. Atrodo, kad Lietuvoje tuoj visi taps ne tik krepšinio žinovai, bet ir kovos su korono virusu ekspertais. Kritikuoti lengviausiais kelias, tačiau negirdėjau nei vieno klausimo ministrui Verygai ar Premjerui Skverneliui kaip jie patys jaučiasi, nes kiek matau visas 24 valandas darbiniame rėžime“, – teigia buvusi Seimo vadovė. Pateikiame pilną įrašo variantą.

Na taip, kitaip gi nemokame. Kaip gi čia nepakritikuoti. Pirmąsias, kaip nebūtų keista, viešųjų ryšių kritikos strėles paleido Prezidento komanda pareiškę, kad sveikatos ministras Veryga padarė klaidų. Savam stiliuje konservatorių pirmininkas G. Lansbergis, pradėjo kaltinti Vyriausybę įgaliojimų viršijimu dėl įvesto karantino, kaip nebūtų keista į tą pati ritmą jungiasi ir LRT tyrimo komanda, kur Jurga savo straipsnyje išklojo visas sveikatos ministro Verygos klaidas. Skirmantas Malinauskas, negalėdamas nurimti dėl savo asmeninių nuoskaudų, kad teko išeiti iš darbo Vyriausybėje, nepraleidžia progos viską kritikuoti. 

Kas nedirba tas neklysta, tačiau šiandieną kritikos strėlės ir politikavimas ne vietoje ir ne laiku, ir skaitant tiesiog kelia šleikštulį. Šiandieną pirmiausiai reikia telkti, o ne skaldydami žmones. Mūsų visų susitelkimo ir pilietiško požiūrio reikia pirmiausia tiems, kurie kasdieną rizikuoja savo sveikata. Padėka medikams, policininkams, muitininkams, parduotuvių darbuotojams, vaistininkams ir kitiems, kurie privalo dirbti karantino sąlygomis, o Vyriausybę ir ministrą Verygą galėsite išnarstyti po kaulelį kai pandemija bus suvaldyta.

Pilnos apimties buvusios Seimo pirmininkės įrašas:

 

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap