2020-11-27

S. Skvernelė agituoja už R. Tamašunienę dėl jos pastangų siekiant kelio asfaltavimo

Premjero sutuoktinė Silvija Skvernelė Vilniaus rajono Upės gatvės bendruomenę uždaroje feisbuko grupėje paragino balsuoti už vidaus reikalų ministrę Ritą Tamašūnienę dėl jos pastangų, siekiant kelio asfaltavimo.

Premjero sutuoktinės įrašo kopija trečiadienį pasklido socialiniuose tinkluose.

Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atstovas spaudai nepaneigė įrašo autentiškumo ir pavadino tai asmeniniu pasisakymu. 

„Premjero žmona kaip ir bet kuris kitas Lietuvos pilietis turi teisę išsakyti nuomonę visais klausimais. Tai yra asmeninis premjero žmonos pasisakymas, kurio aš komentuoti negaliu“, – BNS trečiadienį sakė T. Beržinskas.

Kaip matyti iš įrašo kopijos, S. Skvernelė paprašė vienmandatėje rinkimų apygardoje balsuoti už R. Tamašunienę, nes „tai yra žmogus, kuris nuolat primindavo mūsų kelio problemas Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams“.

„Jos pastangų dėka šiandien mes turime dalį asfalto“, – skelbė S. Skvernelė, įrašą pažymėjusi kaip neatlygintiną politinę reklamą.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungai atstovaujančios ministrės R. Tamašunienės atstovė teigė, kad būdama vienmandatėje apygardoje išrinkta Seimo nare ministrė rūpinosi infrastruktūros gerinimu ir ėmėsi aktyvių veiksmų, kad būtų išasfaltuota keliolika kelių ruožų.

„Pagrindiniai klausimai dėl kurių kreipiasi rinkėjai, yra infrastruktūros gerinimas (kelių, šaligatvių, apšvietimo sutvarkymas). Per aštuonerius darbo metus ji ėmėsi aktyvių veiksmų, kad būtų išasfaltuota keliolika kelių ruožų, nes infrastruktūros užtikrinimas gerina ir gyvenimo kokybę“, – BNS sakė ministrės atstovė Božena Zaborovska-Zdanovič.

S. Skvernelis buvo sulaukęs opozicijos kritikos, kai už Vyriausybės skirtus pinigus buvo išasfaltuotas Upės gatvės ruožas, vedantis į premjero namus.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija šiemet birželį paskelbė neturinti duomenų, kurie leistų teigti, kad premjeras galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, nes Vyriausybės dokumentuose konkreti gatvė nebuvo minima.

S. Skvernelis visada teigė, kad jis nedarė jokios įtakos Vilniaus rajono savivaldybės sprendimui lėšas nukreipti Upės gatvės asfaltavimui.

R. Tamašunienė buvo išrinkta Nemenčinės vienmandatėje apygardoje, ten pat kandidatuoja ir dabar.

Pati vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė teigia nebendravusi su premjeru Sauliumi Skverneliu ar su jo žmona apie gatvės, kurioje jie gyvena, asfaltavimą

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap