2020-09-23

Tai, ką išgirdo ir pamatė per vestuves šokiravo

Dalinamės Skaitytojos Rasos (vardas pakeistas) atsiųsta istorija. Jei ir jūs turite papasakoti įdomią istoriją atsiųskite ją mums el. paštu istorijos@ltdiena.lt .  Kalba ir tekstas netaisytas.

Sveiki ilgiau svarsčiau, bet visgi nusprendžiau pasidalinti savo istorija.

Viskas įvyko prieš mėnesį, kai man teko dalyvauti pusseserės vestuvėse. Su pussesere nebuvome artimos, tačiau kadangi mano ir jos mama seserys ir bendravo labai artimai aš irgi buvau pakviesta į vestuvių vakarą restorane.

Dieninėje santuokos dalyje nedalyvavau bažnyčioje nebuvai, dalyvavau tik vakarinėje dalyje restorane.

Šventė išties buvo įspūdinga, stalai nukrauti geriausiais gėrimais ir valgiais. Jaunikio šeima yra pakankamai pasiturinti, todėl ir šventė bei svečiai buvo atitinkami.

Iš tiesų viskas atrodė nuostabiai, kol nuėjusi už kampo parūkyti nenugirdau jaunikio tėvų ir jų draugų pokalbio lauke (Manęs jie nematė aš buvau už kampo), tai ką išgirdau mane tiesiog šokiravo.

„Kaip gerai, kad mes įkalbėjom sūnų (jaunikį) pasirašyti vedybinę sutartį, nes ta bjaurybė (žodis pakeistas) kėsintųsi į dalį mūsų turto. O dabar jei ką eis į visas keturias puses ir negaus nė cento. Tiems varguoliams tik ir reikalingi mūsų pinigai, net prie šventės beveik neprisidėjo“.

Mane šie žodžiai tiesiog išvertė iš koto kaip, kodėl? Na taip pusserės (jaunosios) šeima tikrai nėra pasiturinti, tai paprasti žmonės, gaunantys mažesnes nei vidutines pajamas ir tikrai neturi jokių finansinių galimybių, kad surengti tokią prabangią šventę, tačiau juk nieks neliepia rengti tokios šventės, jai jaunikio tėvai turi tokią galimybę, tegul rengia, bet tikrai dėl to nereikia kažko kaltinti ir juo labiau manyti, kad visiems reikalingi tik jų pinigai. Iš pradžių taip pagalvojau aš.

Dar labiau mane šokiravo nugirstas jaunikio pokalbis su draugu.

„Kam tuokeisi jei žinai, kad ji tavęs nemyli? Žinai man ji kaip mergina patinka, lovoj ji irgi nebloga. Jei ką mesiu ir viskas puikiai suprantu, kad jai tik pinigai mano reikalingi, gerai, kad dar tėvai įkalbėjo vedybinę sutartį pasirašyti, nes taip dalis turto skyrybų atveju atitektų jai, o taip turės išeiti be cento kišenėje ir ką jį darys, kas ją ims kam ji reikalinga. Be mano pinigų ji yra visiškas nulis“

Man buvo skaudu klausyt tokius žodžius maža to, kad jaunojo tėvai nelabai geros nuomonės apie jaunąją tai dar nieko, bet kad pats jaunikis tokius žodžius apie savo žmoną tai mane tikrai paliko be žado.

Nejaugi visa tai meilė iš išskaičiavimo pamaniau, tačiau tam, kad viskuo įsitikinti nusprendžiau apie tai paklausti pačios pusserės. Visgi vestuvių dieną aš to padaryti nesugebėjau, nes neradau tinkančios progos.

Praėjo mėnuo ir nusprendžiau visgi išsiaiškinti viską iki galo, nes iš kart po vestuvių jaunieji trims savaitėms išvyko į povestuvinę kelionę, tai nebuvo tinkamos progos. Parašiau pusseserei, kad labai noriu susitikti pasikalbėti, ji atsakė gerai ir po kelių valandų mes jau sedėjom vieno miesto kavinėje.

Aš jos klausiu ar tai tiesa, kad ji su savo vyru tik dėl pinigų ir kad jo nemyli. Ji atsakė, kad kaip bebūtų skaudu tai yra tiesa. Tai vyras, kurio ji nemyli, bet yra su juo dėl pinigų, nes nenori grįžti į tą vargingą gyvenimą. Gyvendama su juo ji turi viską ko tik trokšta: naujus automobilius, keliones po visą pasaulį, gerai apmokamą vadovaujamą darbą jo tėvų įmonėje.

Bet ar tai gyvenimas klausiu be meilės? Ji atsako, kad meilė jai nereikalinga ir ji bus su juo, tol kol jis jos nemes, nes išsiskyrusi su juo ji negaus visiškai nieko, todėl jai tai ekonomiškai nenaudinga.

Po pokalbio aš labai ilgai masčiau ir nesupratau, jog su juo būdama ji neturi nieko, nes meilė ir laimė yra pagrindiniai dalykai, taigi neturėdama meilės tu niekada nebūsi laiminga. Materialūs dalykai neatstos to tikrumo.

Tačiau yra kaip yra ir man tikrai labai skaudu, kad tai viso labo meilė iš išskaičiavimo.

Jei ir jūs turite arba norite papasakoti savo istoriją atsiųskite ją mums el. paštu istorijos@ltdiena.lt

Share via
Copy link
Powered by Social Snap