2022-01-21

A. Dulkys gavo naujos informacijos ir apsisprendė: bus nušalintas Šiaulių ligoninės vadovas

Gavus Generalinės prokuratūros informaciją, nuo pirmadienio bus nušalintas Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas Remigijus Mažeika.

Apie šį sprendimą sekmadienį informavo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Vadovą ketinu nušalinti todėl, kad Pokyčių grupė, įvertinusi visą informaciją, kurią turėjo iš Valstybinės darbo inspekcijos, iš viešų pranešimų ir būtent jau vertinant Generalinės prokuratūros pateiktą informaciją, vertinant visą visumą, šiuo pagrindu laikinai nušalinsiu, kol vyks tyrimas“, – sekmadienį sakė A. Dulkys. 

Anot jo, ministerija yra gavusi „Generalinės prokuratūros informaciją ir pavedimą ištirti pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą“.

„Tai yra pranešimas apie Šiaulių ligoninėje buvusį psichologinį smurtą, neteisėtus neetiškus veiksmus ir jų pagrindu svarstau šiuo metu ir ruošiamės pirmadieni sudaryti tyrimo komisiją galimiems darbo pažeidimams nustatyti“, – sakė A. Dulkys.

 Apie tai ministras informavo ir sekmadienį prie ministerijos į piketą dėl mobingo susirinkusius medikus.

Kiek ankščiau nei prieš mėnesį iš gyvenimo pasitraukė Respublikinės Šiaulių ligoninės medikė anesteziologė. Gegužės 17 d. vyko Respublikinės Šiaulių ligoninės spaudos konferencija.

Jos metu komentuota situacija apie praėjusią savaitę ligoninę sukrėtusią nelaimę. Pasisakė ir į žurnalistų klausimus atsakė Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius R. Mažeika ir Respublikinės Šiaulių ligoninės Teisės skyriaus vedėja I. Masiulienė. Tuo metu įstaigos vadovas teigė nematantis pagrindo atsistatydinti, kol vyksta tyrimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap