2022-05-18

Akibrokštas iškilmingoje Prezidentūros ceremonijoje: situaciją bandė taisyti Nausėda, bet susimovė ir pats

Vasario 16-ąją Prezidentūroje vyko Valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonija. Tačiau joje neapsieita be kuriozinių situacijų – iš pirmo karto tinkamai nesugiedojus Tautiškos giesmės, himną paprašė dar kartą sugiedoti ir klaidą ištaisyti pats šalies vadovas. Jam taip pat to padaryti nepavyko.

Prezidentas dėl to kol kas nesiteisina, tačiau atlikėjai jau gailisi tiek dėl savo pačių situacijos, tiek dėl prezidento. 

,,Šią iškilmingą dieną buvau pakviestas sugiedoti Tautišką giesmę Lietuvos Respublikos prezidentūroje. Deja dėl renginio organizatorių kaltės nebuvau pakviestas į sceną prasidėjus giedojimui, kurį pradėjo pats prezidentas,to pasekoje išbėgau visiškam strese ir nebesupratau kuris stulpelis giedamas. Visų labai atsiprašau už nepavykųsį pasirodymą. Labai apmaudu, kad Lietuvos respublikos prezidentas nesusigaudęs situacijoje paprašė sugiedoti Tautišką giesmę iš naujo, bet jau be manęs“, – atsiprašo himną turėjęs giedoti dainininkas. 
Prezidentas dėl tokio savo poelgio vertinamas skirtingai, tačiau už žodžių sumaišymą: „Lietuva Tėvyne mūsų, tu didvyrių žeme, iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia. Tegul tavo vaikai eina vien takais dorybės. Tegul dirba SAVO naudai ir žmonių gerybei“ ne tik dabar kritikuojamas, bet ir išjuoktas. 
Prezidento rūmuose įvykusį kuriozą stebėkite čia:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap