2022-07-04

Aplinkosaugininkų laimikis – daug tinklų ir šiltnamyje paslėpti karšiai

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai savaitgalį vykdė reidą Klaipėdos ir Šilutės rajonuose. Nustatyti trys pažeidėjai.

Viename Klaipėdos rajono kaime aplinkosaugininkai patikrino sodybą ir kieme po medžiais rado paslėptą guminę valtį, po kuria gulėjo maišas draudžiamų ne mėgėjų žvejybos įrankių, statomųjų tinklų. Sodybos šeimininkui gresia bauda iki 200 eurų.

Kitame Klaipėdos rajono kaime aplinkosaugininkai pastebėjo jau gerai pažįstamą asmenį, žvejojantį dugnine meškere. Pamatęs pareigūnus jis spruko, o sulaikytas prisipažino, kad žvejojo neturėdamas žvejo mėgėjo bilieto ir pagautus du karšius paslėpė šiltnamyje.

Pažeidėjui gresia bauda iki 60 eurų ir teks atlyginti 600 eurų žalą žuvų ištekliams, nes žvejota Minijos ichtiologiniame draustinyje.

Šilutės rajone pareigūnai, turėdami  informacijos, patikrino sodybą ir rado 8 tinklus. Sodybos šeimininkas patrauktas administracinėn atsakomybėn, jam gresia bauda iki 200 eurų, tinklai paimti.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap