2021-10-19

Apsimetęs, kad serga smegenų vėžiu, vaikinas pasisavino daugiau nei 3 tūkst. eurų paramą

Akmenės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, kai sulaukė informacijos, jog beveik 3,5 tūkst. eurų paramos iš Akmenės rajono moterų klubo sulaukęs vaikinas apsimetė, kad serga smegenų vėžiu. 

Telšių apskrities policijos teigimu, ikiteisminis tyrimas pradėtas antradienį. 

Tyrimo duomenimis, 24-erių vaikinas pernai rudenį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje pranešė, kad serga smegenų vėžiu bei paprašė materialinės pagalbos. 

Spalio 3 dieną Naujojoje Akmenėje vykusios šventės metų moterų klubas suorganizavo akciją, per ją rinktos aukos sunkiai sergančiam vaikinui gydyti. Šventės dalyviai pinigus aukojo tiek mesdami juos į aukų dėžutę, tiek pervesdami į nurodytą sąskaitą. 

Akmenės moterų klubas spalio viduryje vaikinui pervedė 2,2 tūkst. eurų, kuriuos surinko šventės metu, o po savaitės pervesti dar kiek daugiau nei 1,2 tūkst. eurų, kuriuos paaukojo vienos progimnazijos mokiniai ir mokytojai. 

Įtarusios, kad vaikinas iš tiesų gali nesirgti smegenų vėžiu, moterys šių metų pradžioje kreipėsi į teisėsaugą. 

Portalas 15min.lt praėjusią savaitę skelbė, kad sukčiavimu įtariamas vaikinas pripažino kaltę ir teigė grąžinsiantis pasisavintus pinigus. Jis pasakojo sukčiavęs dėl prastos psichologinės būklės ir finansinės situacijos. 

Apie tai jis pats paskelbė ir feisbuke. 

Ikiteisminį tyrimą organizuoja Telšių apylinkės prokuratūros prokuroras.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap