2022-11-26

Astrologiniai naujieji metai šiandien: kaip sutikti?

 

Jaunatis Vandenyje bus sausio 24 d. 23:42val. Ji yra ypatinga – tai ir naujo ciklo, Naujųjų metų pagal kinų kalendorių pradžia. Jaunatis visada yra jėgos metas, kai formuojasi mėnesio vėžės. Kiekviena jaunatis turi savo temą, vertybes, aktualijas, į kurias verta susitelkti, į kurias verta atsigręžti šiuo, jaunaties, metu, tartum pasėjant sėklas visiems metams – ne tik mėnesiui.

Jaunaties Vandenyje tema

Jaunaties Vandenyje tema – visų pirma laisvė. Tolerancija. Draugiškumas. Įžvalga. Humanizmas. Svajonės. Ryšys su kosmine sąmone, su dvasia. Ne sentimentaliai, bet tikrai, aiškiai, sąmoningai, suvokiant, ko nori ir ko sieki. Tai šiemet dar labiau sustiprins planetų sankaupa Ožiaragyje, Vandenis ir Ožiaragis – šie du zodiako ženklai bus ypač išryškinti jaunaties metu. O tai yra laisvės ir atsakomybės, tvirtybės ir neprisirišimo derinys.

Jaunatį geriausia sutikti šviesiomis spalvomis, gali būti neoninės – šviesiai žydra, žalsva, violetinė. Apskritai labai svarbus erdvės pojūtis, atsivėrimas plačiai erdvei. Nereikėtų aplinkos apkrauti daiktų gausa, o kaip tik atlaisvinti erdvę, nes Vandenis (o taip pat ir šie metai) susiję su erdvės (arba metalo) elementu.

Jaunatis Lietuvoje bus vėlai vakare, tad labai svarbi ir kita diena, su saulės patekėjimu. Taip pat šis laikotarpis – puikus metas daryti Svajonių žemėlapį.

Bendrosios nuostatos apie jaunatis

  • Jaunaties momentu gerai pasvajoti, atsiverti geriausioms galimybėms, įsiklausyti į jas.
  • Nereikėtų daryti to, ko nenorite, kad ateitų į jūsų gyvenimą.
  • Būkite su tais žmonėmis, su kuriais norėtumėte dažniau susitikti visą mėnesį. Būkite ten, kur norėtumėte dažniau būti ateinantį mėnesį.
  • Nesivelkite į svetimas istorijas.
  • Nenarpliokite savų ir svetimų bėdų, nes taip išdidinsite jas bei pritauksite į savo realybę.
  • Atvirkščiai – atsigręžkite į pozityvius dalykus, pajuskite dėkingumą už tai, ką turite, pamatykite, kiek daug turite, – tada tai tiesiog ims didėti.
  • Svarbu pakili nuotaika, lengvumas, bet ir neištaškyti savo energijos egzaltacija ar plepėjimu.
  • Tinka planuoti darbus (galbūt ne per griežtai, daugiau kaip viziją), tačiau nereikėtų skubėti kalbėti apie savo sumanymus, planus.
  • Jaunatis netinkama chirurginėms operacijoms.
  • Nereikėtų svaigintis, nes toks įprotis įsigalėtų visą ciklą.

Jaunaties Vandenyje meditacija

Ir kur gi tu keliauji? Kur tu skrieji? į darbą, iš darbo, parduotuvę? O neee, tu skrieji erdvėje, tu skrieji kosmose su mūsų mažyte planeta, su visa Žemės žmonių bendruomene – tu skrieji, leki, sklendi. Pamiršk valandėlei darbus, namus, tėvus, vaikus, atsigrįžk į savo tikruosius namus, į kosmoso mėlį, į kosmoso šviesą, erdvę, į begalinę erdvę, kuri tave taip gąsdina ir taip vilioja.

Nes tu pripratai prie mažos erdvės (kaip aš, beje, irgi), ir ta, didžioji, net gąsdina kartais, nes primena kažką didelio, ką padarei- nepadarei, ką gali-negali. Ką dabar prisimeni tik giliausiuose sapnuose, kas šmėkšteli slapčiausiose svajonėse, ką užfiksuoji tik akies krašteliu…

Įkvėpk ir atsidusk

Įkvėpk ir atsidusk. Paleisk rūpesčius, paleisk mažumus, nusišypsok amžinybei –  tu vis tiek amžinas, bet kokiu atveju. Tik kartais  keliaudamas pasirenki tai pamiršti. Kartais pasirenki apsistoti, sumažėti, susitraukti, nutūpti kokioje jaukioje ar nelabai planetoje. Susirasti ten draugų ir priešų, mylimųjų ir nekenčimųjų, kurie kartais, beje, apsikeičia vietomis, bet ech, na, tiek to… Pagimdyti vaikų, rūpintis, kad jiems kas nenutiktų… Ir pamiršti tą skriejiimą begalinėje erdvėje, tą laisvę, tą neaprėpiamumą.

Mes esam keliautojai

O iš tiesų mes esam keliautojai. Mes esam klajūnai. Auksinės šviesos dulkės. Kosmoso šviesos aidas, žvaigždžių šauksmas visatoje. Mes keliaujam tūkstančius, milijonus metų. Prisimenam ir užmirštam, gimstam ir mirštam, Įneriam ir išneriam. Kur? Kur norim. kur mus išneša nuostabioji Būties banga.  Dievo ranka? Šviesos trauka? Elektromagnetiniai laukai? Karmos  vėjai? Teisingumas. Atpildas, pažadas, ketinimas? Tai pasirenkam ar išneša, nuneša, nubloškia, nuvilioja?  Kaip yra?

Mes švelnieji pūkai, išpustyti visatoje.  Žvaigždžių pienių pūkai. žvaigždžių ūkai, šauksmas sugrįžti.

Girdim ar pasigirdo?

Kartais juos girdim – tuos ūksmus, tuos ūkus. Ar gal pasakom pasakom; „Ai, pasigirdo”.   Nes o kur? Kur sugrįžti? Kur tavo namai, kurioj žvaigždėj?

Juk būna, būna ir tau, kad kažkas šaukia, ūkteli iš kažkur, realybė subanguoja ir, rodos, jau tuoj tuoj imsi ir suprasi, ir prisiminsi kažką labai svarbaus, kažką labai brangaus ir artimo, atrasi tą raktą į amžinybę, tas dureles,  tą kelią atgal – į pradžią, į esmę. Šaltinį.  Į savo tikruosius namus. Ir neapsimesk, kad čia tavo tikrieji namai – čia laikinieji, komandiruotei 😉

Mes pažįstam vienas kitą

Mes, klajūnai. pažįstam vienas kitą iš žvilgsnio. Iš  to apsižvalgymo, įėjus į kambarį:

Gerai, kurį laiką čia bus tavo namai: gyvensi, perprasi vietines taisykles, įsirengsi būstą, užmegsi kontaktus, gimdysi vaikus, matysi, kaip jie auga, laabai jaudinsies dėl jų, KAD VISKAS BŪTŲ GERAI, KAD KO NENUTIKTŲ, laikysies tos tvarkos čia, kuri kartais atrodys keista. Ir net vaizduosi, kad taip viskas ir turi būti, kad tai VISAM LAIKUI. Kad labai svarbi dienos rutina, kad labai svarbūs tų kasdienių rūpesčių maratonai, tie pasiekimai, susitarimai, įvertinimai. Konvencijos. reveransai, avansai, resursai, Bet juk sielos gelmėje žinai, kad neaa, kad tavo esmė – skriejimas kosmose. Ir kad visi šitie svarbumai –  tik taškelis kosmose. Bet dabar tas taškelis – tau visas pasaulis.

Tas pasaulis kartais toks puikus…

Ir tas pasaulis toks puikus kartais, toks įtraukiantis, žavintis ir gąsdinantis. Tau patinka kartais pasigąsdint, pasijaudint, kaip čia bus. Ooo, kas bus? Ooo kaip bus. Oooo, kaip dabar bus…  Kas bus? Keliausi tokiau. Skriesi kaip nuostabi kibirkštis, kaip žvaigždės aidas, kaip laisvės pažadas – jis tau duotas.

Išties tai tu ir dabar skrieji – tu visada skrieji, visą laiką. Manai, kad sapnuose tiktai, bet tu skrieji kartu su Žeme nuostabioj begalinėj erdvėj, kurios kartais apsimeti, kad bijai, o iš tikrųjų labai labai myli. bet jau taip susimažinai, kad didumas gąsdina. ką ir besakyt…

Tau taip buvo įdomu įlįst į šitą mažą dėžutę, į šitą mažą gyvenimą, į šitą trumpą blyksnį, ir, negana to, galvoti, įtikint save, KAD TAI VISKAS, KĄ TURI. KAD TAI ESI VISAS TU.

Vadavimasis

Bet vadavimasis ateina kaip banga, bet laisvė užlieja kaip pažadas.

Tu esi laisvas žmogus. tu esi amžina esmė. tu esi laisvas keliautojas, tu esi…žvaigždžių šviesa, keliaujanti kosmose, tu esi meilės šauksmas visatoje, tu esi stebuklas. Pažadas ir išsipildymas. Tau duoda tokia laisvė, apie kokią net neįsivaizduoji. Aš irgi. Kol kas.

Įkvėpk laisvę

Tai įkvėpk tą laisvę. Tai įkvėpk tą galią. Vaduokis. Busk. Budink. Budėk. Gyvenk. GYVENK.

Kvėpuok savo laisvės erdve, kvėpuok žvaigždžių šviesa. Kvėpuok ir gyvenk.  Kvėpuok ir prisimink. Prisimink kad gyveni. Visada. Leisk sau tapti dideliam/didelei – išdidėti, išsiskleisti, išskleisti laisvės sparnus. galimybių bures, savo šviesos ūkus.

Ir pasakyk sau:

Per mane skleidžiasi visatos. Ir aš skleidžiuosi per jas. Per mane skleidžiasi Kūrėjo sumanymas ir aš skleidžiuosi per jį. Per mane skleidžiasi pasaulio gijos. Ir aš skleidžiuosi per jas. Šviesoje, tikėjime. laisvėje. Nes tai yra duota. Tau, man, visiems. Visada. Visam laikui.

 

Šaltinis: www.astrodaiva.com

Share via
Copy link
Powered by Social Snap