2021-11-29

Sulaikytas kanibalizmu įtariamas vyras

Vokietijos policija dėl įtariamo kanibalizmo sulaikė vieną 41 metų vyrą, pareigūnams aptikus Berlyno priemiestyje žmogaus kaulų, nuo kurių buvo visiškai nuimti minkštieji audiniai.

Berlyno prokurorai penktadienį pareiškė „visu pajėgumu vykdantys tyrimą, siekdami nušviesti seksualinių motyvų paskatintą žmogžudystę, įtariant kanibalizmą“.

Įtariamasis buvo sulaikytas trečiadienį, ieškant Vokietijos sostinėje rugsėjo mėnesį dingusio 44 metų vyro.

Policija nepaviešino įtariamojo vardo, tačiau dienraštis „Bild“ jį identifikavo kaip vidurinės mokyklos matematikos ir chemijos mokytoją Stefaną R. (Štefaną R.).

Įtariamojo namus apžiūrėję pareigūnai rado rūsyje krepšių vežimėlį ir medicininę kaulų pjaustyklė, taip pat 25 kg natrio hidroksido – „kaustinės sodos, tinkamos žmogaus audiniams tirpdyti“, sakė „Bild“ vienas tyrėjas.

Rūsyje taip pat aptiktas didelis šaldytuvas, tačiau jis buvo tuščias, pažymėjo leidinys.

Be to, įtariamojo bute buvo rasta kraujo pėdsakų, naujienų agentūrai AFP pranešė tyrėjas Martinas Steltneris (Martinas Šteltneris).

Pats tariamasis dar nekomentavo jam mestų kaltinimų, pridūrė M. Steltneris.

Policija paskelbė aukos, pristatytos kaip Stefanas T. (Štefanas T.), nuotrauką ir nesėkmingai prašė visuomenės pasidalinti informacija.

Kaulus lapkričio 8 dieną aptiko parko Berlyno šiaurės rytiniame Pankovo rajone lankytojai. Vėliau atlikus teismo ekspertizę paaiškėjo, kad tai yra Stefano T. palaikai.

Tolesni tyrimai ir apmokyti šunys nuvedė tyrėjus pas 41 metų įtariamąjį, kuris buvo sulaikytas savo bute, informavo policija.

Interneto pažinčių platforma

Tyrėjai išanalizavo aukos mobiliojo telefono duomenis, leidusius jiems identifikuoti taksi vairuotoją, kuris nuvežė vyrą prie įtariamojo buto.

Anot M. Steltnerio, pareigūnai taip pat nustatė, kad abu vyrai susipažino per interneto pažinčių platformą ir kad įtariamasis internete ieškojo informacijos apie kanibalizmą.

„Atsižvelgiant į rastus kaulus, nuo kurių buvo visiškai nuimti minkštieji audiniai, taip pat tolesnius įrodymus, turime rimto pagrindo įtarti, kad Stefanas T. tapo kanibalo auka“, – „Bild“ pareiškė vienas policijos pareigūnas.

Ši byla Vokietijoje atgaivino prisiminimus apie Detlevą Gunzelį (Detlevą Giuncelį) – buvusį policininką, nuteistą už neprieštaravusios aukos, kurią jis sutiko kanibalizmo fetišistams skirtoje svetainėje, nužudymą ir jos kūno supjaustymą sadomazochizmui pritaikytoje patalpoje..

58 metų D. Gunzelis lavoną sukapojo į gabalėlius specialiai įsirengtoje rūsio patalpoje, o paskui palaikus palaidojo savo darže. Nebuvo rasta jokių įrodymų, kad jis būtų suvalgęs kurią nors savo aukos kūno dalį.

Kitoje Vokietiją sukrėtusioje byloje Arminas Meiwesas (Arminas Meivesas), pravarde „Rotenburgo kanibalas“, 2006 metais buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

A. Meiwesui pavyko rasti žmogų, kuris sutiko būti nužudytas, tačiau vėliausioje byloje „nėra jokių požymių, kad auka niekaip neprieštarautų“, nurodė M. Steltneris.

Dingęs Stefanas T. dirbo aukštybinės statybos montuotoju ir per įvairias pažinčių platformas ieškodavo partnerių – tiek vyrų, tiek moterų, pranešė laikraštis „Der Tagesspiegel“.

„Ši dingusio asmens byla baigėsi tragiškai“, – pažymėjo M. Steltneris.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap