2021-10-16

D. Trumpas ragina respublikonų senatorius kovoti už prezidento rinkimų rezultatų peržiūrą

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) paragino respublikonų senatorius prisijungti prie kovos dėl valstybės vadovo rinkimų rezultatų.

„Atėjo laikas respublikonų senatoriams stoti į kovą dėl prezidento posto, kaip tai būtų darę demokratai…“, – parašė jis tviteryje.

Pasak D. Trumpo, yra „nenuginčijamų įrodymų“ dėl sukčiavimo per rinkimus, kuris užtikrino demokrato Joe Bideno (Džo Baideno) pergalę.

JAV prezidentas taip pat apkaltino teismus ir Federalinį tyrimų biurą (FTB) „nepadarius savo darbo“ ir pareiškė, kad „Jungtinių Valstijų rinkimų sistema atrodo kaip kokioje trečiojo pasaulio šalyje“.

Be to, D. Trumpas pareiškė, jog „spaudos laisvė seniai išnyko, tai melagingos naujienos“.

„Tačiau, kai visa tai pasibaigs, šis laikotarpis tiesiog taps dar vienu bjauriu mūsų šalies istorijos skyriumi. Mes laimėsime!!!“ – parašė JAV prezidentas.

Prieš rinkimų rezultatų užginčijimą jau pasisakė įvairūs respublikonų senatoriai, įskaitant Senato respublikonų lyderį Mitchą McConnellą (Mičą Makonelą). JAV Kongresas sausio 6 dieną turi patvirtinti Rinkikų kolegijos balsavimo rezultatus ir oficialiai įtvirtinti J. Bideno pergalę

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap