2021-10-28

Drąsuolė naujokė Seimo narė išgelbėjo kaimynę: stojo į kovą su vagiu

Seimo naujokė Ligita Girskienė, iš Klaipėdos susiruošusi važiuoti į  Vilnių, į automobilio bagažinę kraunasi daiktus ir staiga išgirsta pagalbos šauksmą.

„Pirmas įspūdis buvo, kad vyksta kažkoks šeimyninis konfliktas. Bet atidžiau paklausius išgirdau, kad šaukia vaikas ir veiksmas vyksta gatvėje. Nieko nelaukusi mečiau savo daiktus į automobilį ir bėgau žiūrėti, kas vyksta. Pamatytas vaizdas iš tikrųjų šokiravo: jaunuolis bandė atimti iš moters, apie keturiasdešimties metų, rankinę. Mačiau, kad buvo jau moters rūbai apdraskyti, matyti, grumtynės vyko jau kurį laiką“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., Seimo narė apie incidentą pasakos LNK laidoje KK2.     

Parlamentarė nė nesudvejoja, iš karto puola į peštynių centrą. Ir susigrumia su užpuoliku. „Pribėgusi, tiesiog iš inercijos, kiek turėjau jėgų, pastūmiau tą jaunuolį, jisai pargriuvo, moteris išsilaisvino“, – grumtynių akimirkas prisimena L. Girskienė.  

Užpuolikas dėjo į kojas. „Pamatęs, kad neįveiks mūsų dviejų, jis atsitraukė. Paėmusi telefoną iš karto pradėjau skambinti policijos pareigūnams, kurie tikrai labai greitai prisistatė“.

Taip dviejų vaikų mama, iki Seimo nuosavame versle dirbusi Ligita Girskienė išgelbėjo kaimynę. Tačiau užpuolimą matė ir klyksmus girdėjo daugybė kaimynų. Tarp jų ir vyrų. Tačiau niekas nieko nedarė.

Girskienė neturi jokio juodo diržo, bet priklauso Šaulių sąjungai ir yra baigusi savigynos kursus. „Dabar įsiliejau į Lietuvos šaulių sąjungos veiklą. Kol kas dėl karantino negalime mokytis savigynos, bet aš manau, kad mes kiekvienas turėtume žinoti bent pagrindinius savigynos veiksmus. Ir šita situacija rodo, kad mes vėl grįžtame į tuos laikus, kada gatvėje gali būti užpultas netgi ankstyvą pavakare arba netgi dieną“, – sakė Seimo narė.

Istorijos atomazga – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.     

Share via
Copy link
Powered by Social Snap