2021-12-05

Eglė Kručinskienė nutraukė ryšius su Puteikio partija

Į Seimą su centro partija žadėjusi eiti Eglė Kručinskienė nutraukia visus ryšius su Centro partija, pareiškė jos sutuoktinis.

„Aš, Eglė Kručinskienė su Centro partija į Seimo rinkimus nekandidatuoju. Nepasitikiu šiais žmonėmis kurie mane pakvietė. Aistroms nurimus Rūta Janutienė ir kompanija be „triukšmo ir dulkių“ išlydi savo favorite pro užpakalines duris atlikinėti atgailos darbų ir daryti gerus darbus kad vėl atgautų savo „geradarių“ pasitikėjimą. Gerbiami ponai jūsų dabartinis poelgis blogesnis už pirmą“, – facebook paskyroje rašė Eglės sutuoktinis Gintaras.

Dar neseniai viename interviu Eglė Kručinskienė pareiškė, kad su Centro partija planuoja dalyvauti Seimo rinkimuose. Ji teigė, kad turi visas parlamento nariui reikalingas ir tinkamas savybes bei, kad ir kitus seimo narius gali išmokyti daug gerų dalykų.

Tuo tarpu į parlamentą su Centro partija kanddidatuojanti Rūta Janutienė pareiškė, kad Eglė Kručinskienė tikrai nedalyvaus Seimo rinkimuose su Centro partijos sąrašu ir norėdama tapti kandidate turės labai pasistengti ir įrodyti, jog ji verta būti kandidate į seimo narius. Kol kas ji eilinė Centro partijos Kauno skyriaus narė.

Primename, kad Eglė Kručinskienė išgarsėjo po skandalo, kurio metu ji buvo kaltinama mušanti savo vaikui. Vaikai buvo atimti iš šeimos ir jiems buvo paskirta laikinoji globa. Vis dėl to Eglė Kručinskienė laimėjo bylą teisme ir buvo pripažinta nekalta, dėl to jai buvo grąžintos atžalos.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap