2022-08-10

Girtas vairuotojas vos neatsitrenkė į pareigūnų automobilį ir pradėjo sprukti

Telšiuose nežymėtu policijos automobiliu patruliuojantys pareigūnai, atsidūrę tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, sugebėjo užkirsti kelią galimoms skaudžioms pasekmėms.

Gegužės 14 d., 12.05 val., Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja kartu su Veiklos skyriaus tyrėju važiuodami pagrindiniu keliu Palangos g., pastebėjo, kad iš šalutinio kelio, t. y. Degaičių g., išvažiuoja automobilis „VW Golf“. Vairuotojas, įvažiuodamas į pagrindinį kelią, neapsižvalgė bei vos neatsitrenkė į pareigūnų vairuojamą tarnybinį automobilį.

Pareigūnams toks vairuotojo elgesys sukėlė įtarimų. Pareigūnų dėmesį atkreipė ir tai, kad automobilis ėmė važiuoti tai pirmyn, tai atgal. Tuo pat metu uniformuota vyresnioji tyrėja išlipo iš automobilio ir priėjo prie „VW Golf“ automobilio vairuotojo, pabeldė jam į durelių lango stiklą bei nurodė sustoti. Vairuotojas automobilio viduje blaškėsi ir į pareigūnės reikalavimus nereagavo, o štai pareigūnei atidarius vairuotojo dureles – vairuotojas pradėjo važiuoti Palangos gatve ir nusuko į V. Montvilos gatvę.

Tuomet pareigūnai, operatyviai bei greitai reaguodami į situacija, apsisuko ir ėmė vytis „VW GOLF“ automobilio vairuotoją. Visą tą laiką nepaleisdami iš akių nuo jų sprunkančio automobilio. Laimei, pareigūnams pavyko pasivyti nuo pareigūnų bėgusį automobilį. O štai vairuotojas pats išlipo iš automobilio. Priėjus prie jo šis buvo akivaizdžiai neblaivus, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Negana to, vyras sunkiai orientavosi aplinkoje.

Kaip paaiškėjo vėliau – prie automobilio vairo išties sėdėjo neblaivus vyras, gimęs 1961 m. Jam buvo nustatytas 2,11 promilės girtumas. Vairuotojo laukia baudžiamoji byla. Už vairavimą esant vidutiniam girtumui vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Policijos pareigūnai ragina eismo dalyvius būti sąžiningais ir nesėsti prie transporto priemonės vairo apsvaigus nuo alkoholio. Didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap