2022-11-26

Horoskopas savaitgaliui (sausio 25 – 26 dienai)

 

Sausio 24 dieną 23.42 val. stojo mėnulio jaunatis. Prasidėjo naujieji metai. Sveikiname visus su žiurkės metais ir linkime linksmų, šviesių, laimingų metų. Pristatome astrologės prognozę šventiniam savaitgaliui

Avinas: Laukia itin linksmas, šviesus savaitgalis. Palanku kurti ateities planus, tačiau jauskite saiką. Šie metai nusimato nelengvi, kadangi 7 mėnesius jūsų ženklą lydės Juodasis mėnulis, todėl laukia pakankamai sudėtingas laikas, kuris patikrins, ko jūs verti. Patartina aplankyti artimuosius, apsilankyti renginiuose.

Jautis: Savaitgalį laukia ne itin džiugios nuotaikos. Gali slėgti nerimas, neužtikrintumas dėl ateities ir rytojaus dienos. Tačiau nepergyvenkite. Nepatartina vykti į svečius, keliones, bet neblogas metas įsigyti pirkinių.

Dvyniai: Savaitgalį nusimato dvilypis metas. Iš vienos pusės atrodys, jog viskas klostosi labai gerai, iš kitos viduje slėgs nepaaiškinamas nerimas. Vis dėl to nenusiminkite, išeikite iš namų, aplankykite senus draugus. Nepalankus metas tolimoms kelionėms, todėl viešnages planuokite netoli namų.

Vėžys: Vėžiams šis savaitgalis bus itin linksmas. Itin palankus metas šventėms, susibūrimams su draugais. Visą savaitgalį jūs jausitės mylimi, reikalingi, naudingi. Nebūkite abejingas pagalbos prašymams, padėkite žmonėms, už tai jums bus atlyginta žvaigždžių itin greitu metu.

Liūtas: Palankus metas iki sekmadienio 13.35 val. Iki šio laiko patartina susitvarkyti visus reikalus, atlikti visus susiplanuotus darbus. Nuo sekmadienio 13.35 val. prasideda sudėtingas laikas, kurio rekomenduojama likti namie. Palanku planuoti ateities planus.

Mergelė: Jums gali pasirodyti, jog žmonės jūsų vengia, nenori su jumis bendrauti. Iš tikrųjų taip nėra, jums taip tik atrodo. Žmonės turės apie jus teigiamą nuomonę. Savaitgalį rekomenduojama praleisti ramiai, santūriai. Ne itin tinkamas laikas tvarkyti reikalus. Jei turite galimybę visus planus atidėkite antradieniui.

Svarstyklės: Svarstyklių ženklo atstovams žvaigždės žada puikų savaitgalį. Šį savaitgalį nerekomenduojama likti namuose. Palankus metas švęsti, lankyti artimuosius. Taip pat puikus metas neplanuotiems pirkiniams įsigyti.

Skorpionas: Šiuo metu jūs būsite zodiako valdovai. Puikus metas užsiimti, bet kokiai veiklai. Ką nenuveiktumėte viskas klostysis jums palankia linkme. Švęskite, dirbkite, keliaukite, kurkite ateities planus. Dabar yra jūsų sekmės metas.

Šaulys: Itin nepalankus metas iki sekmadienio 13.35 val. Nuo sekmadienio 13.35 val. prasideda šviesus metas, tačiau rekomenduojama viską atidėti pirmadieniui. Dabar jums palankus metas truks visą savaitę, todėl spėsite atsigriebti.

Ožiaragis: Laukia pakankamai darbingas ir linksmas savaitgalis. Visi reikalai klostosi taip kaip planavote. Tinkamas metas kelionėms, viešnagėms. Nepalankus metas įsigyti neplanuotų pirkinių. Pirkinius atidėkite antradieniui.

Vandenis: Vandenių laukia ne itin džiugus savaitgalis. Galvoje suksis įvairios mintys, kurios jums neduos ramybės. Palankus metas atsipalaiduoti, pailsėti, itin palanku savaitgalį praleisti sanatorijoje, sodyboje, gamtoje.

Žuvys: Savaitgalis bus ne toks kaip planavote, tačiau viskas susiklostys taip kaip turėjo susiklostyti. Galite sulaukti nelauktų svečių arba sulaukti netikėtos žinios iš toli. Žvaigždės sako, jog visa tai jums tik į gera.

Linkime jums gražaus savaitgalio 🙂

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap