2021-10-28

Horoskopas savaitei (sausio 27 – sausio 31)

 

Astrologės prognozė visai darbo savaitei.

Avinas: Laukia pakankamai linksma savaitė. Tinkamas metas tiek darbui, tiek poilsiui. Trečiadienį, jei turite galimybę skirkite aktyviam veiklai. Savaitės pabaigoje galite sulaukti džiugių žinių iš užsienio.

Jautis: Jaučiams ši savaitė bus dvilypė. Pirmoje savaitės pusėje laukia pakankamai sudėtingas ir nepalankus metas. Kartais gali atrodyti, kad viskas slysta iš jūsų rankų, tačiau nenusiminkite jau ketvirtadienį pasijusite geriau, jus pradės lydėti džiugios naujienos. Visos problemos išsispręs savaime.

Dvyniai: Šią savaitę jausitės pakankamai gerai, jei nesivelsite į ginčus ir konfliktus. Ne itin tinkamas metas kovoti už save. Jei pasiklausysite šių patarimų laukia rami, subalansuota, iš dalies džiugi savaitė.

Vėžys: Savaitės pradžia bus labai sudėtinga. Netinkamas metas nei darbui nei veiklai. Jei turite galimybę pirmadienį neeikite į darbą ir pabūkite namie. Antradienį nuo 15 valandos prasidės lengvesnis metas, tačiau šią savaitę skirkite lengvai veiklai. Netinka pradėti naujų darbų, palanku užbaigti senus darbus.

Liūtas: Liūtai šią savaitę jausis ne savo kailyje. Reikalai strigs, atsiras vis naujų problemų, jūsų planai nuolatos keisis. Todėl šiomis dienomis geriau pasaugokite savo nervus ir sveikatą. Ypatingai sunkus metas dirbantiems vadovaujantį darbą. Taigi nerimaukite ir leiskite įvykiams tekėti savo linkme.

Mergelė: Pirmadienį ir antradienį itin puikus metas. Viskas klostysis labai gerai. Galite užsiimti bet kokia veikla. Nuo trečiadienio 11 valandos prasideda kritinis metas. Tai metas kai reikia nusiraminti, atsipalaiduoti ir neleisti savęs sukompromituoti. Savaitės pabaigoje reikalingus priimti sprendimus geriau atidėkite kitai savaitei. Priimti sprendimai gali sugriauti viską, ką daug metų kūrėte.

Svarstyklės: Ši savaitė Svarstyklėms nusimato pakankamai lengva. Darbe viskas klostysis gerai, namuose taip pat. Visgi nereikia persistengti, netinkamas laikas priimti atsakingiems sprendimams. Viskas, kas šią savaitę įvyks jums tik į gera.

Skorpionas: Šeimos savaitė. Itin tinkamas metas praleisti visą savaitę su šeima. Palanku keliauti su šeima. Jei turite galimybę darbovietėje pasiimkite atostogų, nes jei šią savaitę pašvęsite darbui mažų mažiausiai turėsite sugadintą nuotaiką arba net aibę problemų.

Šaulys: Šauliams itin palankus metas iki ketvirtadienio ryto. Iki šio laiko reikėtų atlikti visus svarbius savaitės darbus. Nuo ketvirtadienio 9 valandos prasideda kritinis metas. Tai laikas, kai reikia tiesiog leisti įvykiams klostytis savaime. Palankus metas įsigyti nekilnojamąjį turtą ar keisti gyvenamąją vietą.

Ožiaragis: Pakankamai šviesi savaitė. Visi reikalai judės jums palankia linkme, visos problemos spręsis itin efektyviai. Vis dėl to nereikia labai persistengti ir jei tik turite galimybę dalį savo brangaus laiko skirkite poilsiui, itin palankus metas išvykti į kalnus. Antradienį galite sulaukti naujienų, kurios pakeis visą jūsų gyvenimą.

Vandenis: Darbo savaitė. Ši savaitė nusimato itin darbinga. Labai daug dirbsite, darbe atsiras vis naujų problemų, tačiau visa tai tik į gera, jei šią savaitę skirsite darbui galite sulaukti paaukštinimo arba atlyginimo padidėjimo. Tačiau jei visgi nedirbsite tada teks palaukti iki pavasario, nes tik tada vėl bus palankus metas spręsti darbe atsiradusias problemas.

Žuvys: Žuvų laukia labai sunki savaitė. Viskas griūs jums iš po kojų, jausitės pavargę, nemylimi. Tinkamas metas poilsiui bei sveikatinimosi procedūroms. Palanku tikrintis sveikatą. Visi šios savaitės įvykiai turės neigiamą atspindį visus metus.

Linkime jums geros savaitės.

Jei turite ką mums papasakoti rašykite mums el.paštu [email protected] arba susisiekite kontaktų skiltyje esančia pagalbos forma.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap