2022-01-17

I.Šimonytė: savivaldybės laukia daugiau vakcinų

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė lankėsi Trakų, Elektrėnų ir Kaišiadorių savivaldybėse, susitiko su merais, apžiūrėjo vakcinacijos centrus ir vietas, kuriose planuojama masinė vakcinacija. Taip pat premjerė nuotoliniu būdu susitiko su medikų, pedagogų bei policijos atstovais.  

„Kalbant apie vakcinaciją – visos savivaldybė skirtingos, vienoms labiau sekasi skiepyti  pedagogus ar socialinius darbuotojus, kitoms senjorus. Visos panašios tuo, kad laukia daugiau vakcinų. Gegužę kas savaitę planuojama gauti per 100 tūkstančių vakcinų, birželį kiekiai dar labiau turi išaugti. Aplankytos savivaldybės masinei vakcinacijai yra pasirengusios“,  – sakė premjerė.

Vyriausybės vadovė lankėsi Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro Diagnostikos kabinete veikiančiame vakcinacijos centre, apžiūrėjo Kultūros rūmus, kuriuose planuojama masinė vakcinacija. Susitikime su Trakų rajono mere Edita Rudeliene ir Trakų rajono bendruomene aptarti aktualiausi COVID-19 valdymo klausimai.   

Apie vakcinacijos eigą diskutuota su Elektrėnų savivaldybės meru Kęstučiu Vaitukaičiu, su policijos, švietimo sistemos darbuotojų ir gydytojų bendruomenėmis. Proceso logistika įvertinta lankantis ledo arenoje, kurioje planuojama masinė vakcinacija.

Pandemijos iššūkius premjerė aptarė su Kaišiadorių pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojais, Kaišiadorių rajono meru Vyteniu Tomkumi ir Kaišiadorių rajono bendruomene.

Statistikos departamento duomenimis, Trakų, Elektrėnų ir Kaišiadorių savivaldybėse bent viena doze paskiepyta apie 20 proc. asmenų, Lietuvoje – 21,26 proc. gyventojų.  

Share via
Copy link
Powered by Social Snap