2021-03-07

Incidentai Šiaulių ligoninėse: neblaivus vyras sumušė gydytoją ir 2 žmones, kitoje priešinosi pareigūnui

Šiaulių ligoninėje penktadienį neblaivus vyras sumušė gydytoją ir dar du žmones. Įtariamasis uždarytas į areštinę, praneša Šiaulių apskrities policija.

Pasak pareigūnų incidentas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, V. Kudirkos g. 99, įvyko 22 val. 20 min. 1980 metais gimęs vyras (1,67 prom. girtumas), dėl chuliganiškų paskatų sumušė 1988 metais gimusį gydytoją, 1952 metų gimusį apsaugos darbuotoją ir 1966 metais gimusią slaugytojos padėjėją. 

Gydytojas dėl galvos ir veido sumušimų, apsaugos darbuotojas dėl kairio peties sumušimo, o slaugytojos padėjėja dėl nugaros sumušimo, po medikų apžiūros ligoninėje, gydosi ambulatoriškai.

Incidentų būta ir kitoje ligoninėje – Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinikoje penktadienį Baltarusijos pilietis pasipriešino uniformuotam, savo pareigas vykdančiam policijos pareigūnui, peiliu smūgiavo į juosmenį taip įdurdamas į antrankių dėklą. Pareigūnas nesužeistas. 

Šiaulių apskrities policijos teigimu, incidentas M. K. Čiurlionio g. 12 įvyko 17 val., kai 1972 metais gimęs vyras buvo vedamas į COVID-19 skyrių. 

Įtariamasis nesulaikytas, jis paguldytas į Psichiatrijos klinikos Ūmių būsenų skyrių.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap