2021-09-27

Įsigaliojus draudimui judėti tarp savivaldybių, prie Vilniaus susidarė spūstys

Lietuvoje įsigaliojus draudimui judėti tarp šalies savivaldybių, prie išvažiavimo iš Vilniaus šeštadienį susidarė automobilių spūstys. 

Pasak Vilniaus apskrities policijos atstovės Julijos Samorokovskajos, vien Vilniaus apskrityje šeštadienį iki popietės patikrinti 8103 automobiliai, iš jų – 189 apgręžti. 

„Susidarė kamščiai, kadangi nuo vidurnakčio buvo paskelbtas eismo ribojimas, tai šio ryto eismas parodė, kad žmonės keliauja, o esant būtinybei, juos tikrina pareigūnai“, – BNS sakė Komunikacijos poskyrio vedėja. 

Anot jos, patikrinimų metu taip pat nustatyta 19 kelių eismo taisyklių pažeidimų keturi iš jų – dėl vairuotojų neblaivumo, aštuoniems protokolai surašyti už karantino reikalavimų nesilaikymą, o vienas vairavo be teisių. 

Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė BNS informavo, jog spūsčių apskrities postuose nėra, o apgręžtų vairuotojų taip pat nėra daug, tačiau tikslūs duomenys bus sekmadienį. 

Nuo šeštadienio vidurnakčio Lietuvoje pradėjo galioti draudimas judėti tarp šalies savivaldybių, išskyrus žiedines. Draudimą Vyriausybė atnaujino iki balandžio 6 dienos imtinai, siekdama stabdyti COVID-19 plitimą.

Pasak premjerės Ingridos Šimonytės, šiuo pakeitimu gyventojams siunčiama žinia, kad per Velykas visi pabūtų namuose.

Kaip ir ankstesnių ribojimų metu, galima judėti tarp žiedinių savivaldybių ir didmiesčių, vykti darbo reikalais, keliauti į oro ir jūrų uostus bei autobusų stotis ar iš jų ir dėl kitų svarbių priežasčių

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap