2022-11-26

Jonas Nainys: Aš galėčiau turėti penkiolika šunų

Jonas ir Simona Nainiai neseniai pakeitė būstą ir įsigijo savo nuosavą namą, o renkantis naujus namus vienas svarbiausių kriterijų buvo augintinių šuniukų gerovė.  

„Kai mes nusprendėme įsigyti namus, vienas iš kertinių reikalavimų buvo turėti verandą, laisvo ploto, kad būtų tvora, kad būtų viskas uždara ir kad galėtų šuniukai laisvai lakstyti“, – šeštadienį LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakos Jonas Nainys.

Jis tvirtina, kad savo augintinius su mylimąja Simute vadina vaikais. O tų keturkojų vaikų vyras norėtų kur kas daugiau, nei yra dabar. „Būtų mano valia, mūsų su Sima valia, sakytumėm, ai, nebesvarbu, kaip nors išgyvensim, aš galėčiau čia ir 15 šunų turėti“.

Pora dabar turi tris šunis. Du bišonus ir vieną prieglaudinuką Bruno. Jonas norėtų, kad Bruno su juo būtų 24 valandas per parą. Kad šuniukas jaustųsi komfortabiliai, pasiimtų į vakarėlius prie didžėjaus pulto.

„Turiu tokį gerą draugą didžėjų, kuris visada būdavo su šunimi. Ne tik studijoje, šuo būdavo visur. Ir klube. Įsivaizduokit, linksminasi kokie 500 žmonių, jo šeimininkas groja, šuo tiesiog pro žmones nubėga iki baro ir atgal grįžta.“

Beje, prieš pusmetį Jonas su Simona patyrė ir vieną skaudžiausių įvykių gyvenime. Mirė jų pirmasis šuo Maltukas, kurį dar 2008-aisiais vyras padovanojo savo mylimajai.

Kaip Nainiai išgyveno skaudžią netektį? Kaip Bruno bando tapti šeimos viršininku? O „Kika“ ekspertai papasakos, kaip apsaugoti gyvūną nuo peršalimo ligų – jau šį šeštadienį laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. per LNK.

https://lnk.lt/video-embed/457c9c52-0662-42cf-80a1-1b09748301e7

Share via
Copy link
Powered by Social Snap