2022-01-21

Kalėdų eglučių varžybos prasidėjo – ar tai įprasta šventinė tradicija, o gal tik pinigų švaistymas?

Lietuvos miestai didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms – pradėjo ruoštis nuo lapkričio pradžios. Savivaldybės pirko ar gamino dekoracijas, planavo, kaip teks viešinti įžiebimo ceremoniją, nes virusas sujaukė planus. Tačiau bene didžiausios investicijos skirtos pagrindiniam švenčių simboliui – kalėdinei eglutei, jos įžiebimui kartais nepagailint ir keliasdešimt ar kelių šimtų tūkstančių eurų.

Miestai varžosi tarpusavyje, kurio Kalėdų eglutė gražesnė, bet ar tikrai verta tą daryti? Miestų kalėdinių eglučių varžytuvės jau tampa kasmetiniu reiškiniu, kuris prasideda dar net neįžiebus pagrindinių miestų eglių.

Nors anksčiau ši konkurencija šventiniu laikotarpiu nebuvo taip jaučiama, šiandien dažnai inicijuojamos apklausos: tai kieno gi kalėdinė eglutė gražesnė? Kas tai – įprasta šventinė tradicija, nauja mada, o gal tik pinigų švaistymas?

Skaitytojai, kokia jums Kalėdų eglė gražiausia? Pasidalinkite savo nuomone – siųskite savo miesto Kalėdų eglių nuotraukas elektroniniu paštu [email protected], o mes pasistengsim dalintis Kalėdų grožiu su savo skaitytojais ir apdovanosime jus savo firminiais prizais.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap