2021-09-27

Karantino ribojimai medikams (ne)galioja: minėjo gydytojo jubiliejų

Biržų ligoninėje dalyvaujant keliolikai arba kelioms dešimtims žmonių buvo paminėtas gydytojo aštuoniasdešimties metų jubiliejus, savivaldybės atstovai sako įžvelgiantys karantino pažeidimą. Apie šį įvykį antradienį pranešė LNK Žinios.

Anot televizijos, renginyje ligoninės salėje gimtadienis buvo paminėtas vieno kąsnio sumuštiniais.

Ligoninės direktorius teigė karantino pažeidimų neįžvelgiantis, nes medikai buvo paskiepyti, persirgę ir su kaukėmis, o sveikinimas truko trumpai.

Tačiau į renginį pasveikinti medikų atvykę savivaldybės atstovai teigia, kad renginys galėjo pažeisti karantino apribojimus.

Biržų ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Kęstutis Knizikevičius teigė, kad sveikinti jubiliato buvo susirinkę daugiau kaip 20 žmonių.

„Aš matau pažeidimą, nebūdamas pašalinis žmogus. Tas buvo išsakyta ir, kiek žinau, meras yra parašęs įstaigos vadovui paaiškinti situaciją, ir bus sprendžiama, ką toliau daryti“, – LNK Žinioms sakė K. Knizikevičius.

Savivaldybės vicemerė Audronė Garšvaitė teigė, kad mediką sveikino daugiau kaip dešimt žmonių, ir jų gausa ją nustebino.

„Tikėjausi kelių žmonių ir tikrai pamačius sutrikau, bet jau atvykus ir tokio garbingo žmogaus pasiryžom sveikinti“, – teigė ji.

Policija žada aiškintis šią situaciją

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap