2021-10-20

Kelininkai įspėja: eismo sąlygas sunkina snygis, siūloma atkreipti dėmesį į spidometrą

Šalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis yra drėgnų kelių ruožų, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vakarų, rytų ir vidurio Lietuvoje vietomis padengti plonu šlapio, prispausto sniego sluoksniu.

Sudėtingesnės eismo sąlygos Kretingos rajone, čia visi keliai dėl besitęsiančių kritulių su šlapio, pažliugusio sniego provėžomis.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Akmenės, Telšių ir Raseinių rajonuose eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs ir siekia iki 250 metrų.

Vakarų ir šiaurės Lietuvoje bei Utenos apskrityje silpnas snygis, vietomis pereinantis į šlapdribą, likusioje šalies dalyje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis ir lijundra! Vairuokite atsargiai!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį vietomis nedideli krituliai (daugiausia sniegas), rūkas, lijundra, plikledis, šerkšnas. Žemiausia oro temperatūra 1 iki 5 laipsnių šalčio. 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap