2021-11-27

Klaipėdoje į laivo triumą įkrito žmogus: pavyko išgelbėti tik po didžiulių pastangų

Klaipėdoje pirmadienio vakarą į laivo triumą įkritęs žmogus su daugybiniais sužalojimais, tačiau sąmoningas perduotas medikams.

„Žmogus sėkmingai pasiektas, iškeltas iš laivo ir perduotas medikams. Jis gyvas, sąmoningas, patyręs daug traumų“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyriaus vyr. specialistas Saulius Žilinskas.

Jo teigimu, sunku pasakyti, iš kokio aukščio galėjo nukristi, kaip numanoma, laive dirbęs suvirintojas, tačiau iškėlimo operacija buvo sudėtinga.

„Jis buvo pasiektas gan greitai, pavojaus gyvybei nebuvo, bet iškėlimo operacija buvo sudėtinga“, – teigė PAGD atstovas S. Žilinskas.

Klaipėdos uosto direkcijos atstovė Dovilė Ringis informavo BNS, kad incidentas įvyko remontuojamame laive Vakarų laivų gamykloje.

Vakarų laivų gamykla pirmadienio vakarą pranešė, kad nelaimingo atsitikimo metu buvo sužeistas įmonių grupės subrangovų darbuotojas, o įvykio aplinkybės paaiškės jį ištyrus.

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie Minijos g. 180 į laivo triumą įkritusį vyrą gautas 19.18 val.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųsti Klaipėdos ugniagesiai

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap