2020-10-29

Koronaviruso protrūkis Šiaulių policijoje: situacija keičiasi kasdien – vieni grįžta į tarnybą, kiti suserga

Kaip skelbia Lietuvos policija, šiuo metu „Covid 19“ serga 7 Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų, taip pat virusas patvirtintas 11 Raseinių policijos komisariato darbuotojų (iš jų pareigūnų – 10) ir vienas pareigūnas iš Radviliškio rajono policijos komisariato. Iš viso serga beveik 20 pareigūnų, o esančių saviizoliacijoje skaičius viršija dar kelis kartus.

Šiaulių apskrities policijoje pirmiesiems „Covid 19“ liga buvo diagnozuota Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojams. Pasak policijos atstovų, kadangi dirbama apskrities principu, tai rajonų pareigūnams tarnybos metu tenka tarpusavyje dažnai kontaktuoti, todėl užkratas netruko atkeliauti ir iki Šiaulių.

Susirgo trys čia dirbantys Lietuvos policijos mokyklos fizinio rengimo, šaudybos ir profesinės taktikos instruktoriai, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai. Daliai pareigūnų teko gyventi ir dirbti saviizoliacijos sąlygomis. Situacija kasdien keitėsi – vieni pasveiko ir grįžo į tarnybą, kiti susirgo.

Įvertinus susiklosčiusią situaciją, darbas buvo perorganizuotas. Siekiant mažinti tarpusavio kontaktus, kad iš rikiuotės neiškristų daugiau pareigūnų, visi, kas gali, išleisti dirbti nuotoliniu būdu, kiti pareigūnai dirba pamainomis. Daugiausia sergančių pareigūnų turinčiai Raseinių policijai talkina kitų Šiaulių apskrities policijos rajonų komisariatų ekipažai.

Pamažu Raseinių pareigūnai sveiksta ir grįžta į tarnybą. Tad gyventojai praretėjusių pareigūnų gretų neturėjo pajusti ir būkštauti, kad nebebus kam užtikrinti viešosios tvarkos, pagrindo nėra. Policija tikina, kad situacija kontroliuojama visiškai – į pranešimus apie įvykius bei nusikaltimus reaguojama, eismo saugumas kontroliuojamas.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap