2022-11-26

Kuo baigsis šis politinis spektaklis

 

Dalinamės skaitytojo Tado atsiųsta istorija apie situaciją valdžioje ir prie ko jo nuomone visa tai prives.

Politinė situacija Lietuvoje radikaliai pradėjo keistis į valdžią atėjus naujajam prezidentui Gitanui Nausėdai. Kartais susidaro toks įspūdis, kad prie Grybauskaitės buvo disciplina ir per vieną dieną jos neliko.

Nauja valdančioji koalicija. Nauji ministrai.

Vieną tikriausiai didžiausių šios vyriausybės profesionalų Roką Masiulį, kuris ne tik susisiekimo srityje padarė labai daug, bet dar ir būdamas laikinuoju švietimo ministru suvaldė mokytojų krizę. Jį mūsų valdantieji pakeitė į Jaroslavą Narkevičių, ministrą, kokio Lietuva neturėjo per visą nepriklausomybės laikotarpį. Ministrą, kuris nemoka valstybinės kalbos ir nesigaudo susisiekimo srityje. Ministrą, kuris saviems kelius padarė. Ministrą, kuris pradėjo griauti tiek metų statytą sistemą.

Vidaus reikalų ministre valstiečiai skiria mokytoją Rita Tamašuniene, kuri nieko neturi bendro su vidaus reikalais. Ji nesupranta absolučiai nieko šioje srityje ir švaistosi nieko bendro su logika ir realybe neturinčiais pasisakymais. Kol Lietuvoje vyksta rimta nelaimė kaip antai gaisras Alytuje ji sugeba kuo ramiausiai miegoti šiltai namuose ir vieną kartą ten nuvažiuoti ir pasakyti, jog mes padarysim viską, ką jūs mums pasakysit. O ne atvirkščiai turėtų būti, ne Vidaus reikalų ministerija turėtų sureguliuoti situaciją.

Tada pakankamai neblogą žemės ūkio ministrą Giedrių Siurplį mūsų valdžia pakeičia į socialdarbiečių statytinį Andrių Palionį, kuris su žemės ūkiu turi tiek pat bendro, kiek kaimo bobutė su gurmaniška virtuve. Jei ne Narkevičius Palionis atsidurtų dėmesio centre, nes jo pasisakymai taip pat dažnai kertasi su sveiku protu.

Toliau seka Viktoro Pranckiečio skandalas, kadangi pagal naująją koalicijos sutartį seimo pirmininko postas atitenka socialdarbiečiams. Tačiau jis nė už ką nepalieka šio posto ir jo niekaip nepavyksta nuversti. Taigi dabar turime daugumos atstovą be daugumos. Tikriausiai niekur daugiau pasaulyje nepamatysime tokio cirko.

Nepamirškime ir Jaroslavo Narkevičiaus skandalo, kuriuo valdantieji demonstratyviai parodė, kad ne Prezidentas, bet jie valdžia. Visgi čia dar visi taškai nesudėlioti ir kyla klausimas kas ką?

O dabar prieikime prie dabartinės situacijos. Premjeras Saulius Skvernelis teigia dar neapsisprendęs ar eis į politiką, tačiau čia kaip su prezidento rinkimais absoliučiai aišku, kad jis eis į rinkimus. Karbauskis paliko savo užimamus vadovaujančius frakcijos seniūno ir kultūros komiteto pirmininko postus. Tai, mano nuomone parodo, kad Karbauskis valdžios jau nebeturi.

Man tik iškyla klausimas kuo visa tai baigsis. Man atrodo, jog valstiečiai dar pernai sau pasirašė mirties nuosprendį savo priimtais sprendimais ir jų laukia nekokia ateitis.

Tai skaitytojo nuomonė, todėl redakcija neatsako už šio straipsnio turinį 

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap