2020-09-21

Lietuvos balsas: mokytojų komandas papildė stipriausi

 

Šiandien praūžė jau ketvirtoji Lietuvos Balso aklųjų perklausų laida. Pasirodė itin stiprūs dalyviai, kurie Siemens arenoje sukėlė tikrą šou, kurio metu kiekvienas mokytojas stengėsi prisivilioti į savo komandą geriausius.

Viena pirmųjų scenoje pasirodė Karolina Lyndo. Ši mergina jau yra dalyvavusi 5-ajame Lietuvos Balso sezone ir pasiekė dvikovų etapą. Tada ji buvo jaunausia projekte dalyvė. Šiuo metu Karolinai 17. Ji mokosi Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijoje ir yra nusiteikusi siekti daininkės karjeros. Mergina atliko kūrinį Lean on, kurio atlikimui neliko abejingų. Jai pavyko atsukti visas keturias mokytojų kėdes. Pirmasis merginai atsisuko Donatas Montvydas. Galbūt tai ir buvo susiję su merginos pasirinkimu, nes ji pasirinko būtent Donato Montvydo komandą.

,,Mane būtent motyvuoja tie dalyviai, kurie nepasiduoda ir jau dalyvavę Lietuvos balse grįžta vėl ir įrodo, ko yra verti. Aš labai džiaugiuosi dėl tavęs ir tikiu, kad šiemet bus geriau, stipriau“, – komplimentų Karolinai negailėjo Donatas Monvydas.

Kitas dalyvis Eugenijus Chrebtovas atliko itin žinomą daininko Freddy Mercury dainą Who want live forever. Jo atlikta versija privertė atsisukti dvi mokytojų kėdes: Monikos Liu ir Justino Jaručio. Eugenijus pasirinko Justino Jaručio komandą.

Dalyvė Ingrida Toleikytė atliko dainą Don’t let me down. Merginos atlikta dainos versija atsuko tris mokytojų kėdes, neatsisuko tik Justinas Jarutis. Po pasirodymo mergina išgyveno euforiją.

,,I need you, I need you, I need you now“ dalyvės atliktos dainos priedainį norėdama prisikviesti ją į savo komandą dainavo Monika Liu.

Ingrida po ilgų mokytojų komentarų ir ginčų atsiprašiusi visų mokytojų pasirinko Donato Montvydo komandą.

Pirmojo Lietuvos Balsas senjorai sezono antros vietos laimėtojo Antano Gaudiešiaus dukra Gabrilelė Gaudiešiūtė taip pat išbandė savo jėgas projekte. Ji atliko labai populiarią dainą Fourfivesecond. Merginai pavyko atsukti tris mokytojų kėdes, neatsisuko tik Donatas Montvydas. Gabrielė papildė Monikos Liu komandos gretas.

Scenoje taip pat pasirodė eteryje jau matyta ir kituose muzikiniuose projektuose dalyvavusi Greta Jorudaitė. Mergina atliko dainą Dancing with a stranger. Vis dėl to jai atsisuko tik Monika Liu ir ji automatiškai tapo jos komandos nare.

Simonas Mackus savo atlikta daina It’s my fault nepaliko abejingų. Jam atsisuko visi keturi mokytojai. Žiūrovai ir Monika Liu negalėjo sulaikyti ašarų, vaikinas dainą atliko labai jautriai. Mokytojai vaikinui negailėjo komplimentų.

,,Aš labai norėčiau matyti tave savo komandoje, nes aš manau tave geriau suprasi nei kiti mokytojai, nes mūsų kelias į muziką yra panašus: sunkus ir vingiuotas“, – dalyviui pasakė Monika Liu.

Justinas Jarutis norėdamas turėti dalyvį savo komandoje kartu su juo padainavo scenoje. Visgi po svarstymų Simonas pasirinko Justino Jaručio komandą.

Scenoje taip pat pasirodė Austėja Rusteikaitė. Ji atliko dainą Rockbaye. Merginos pasirodymas visą laiką mokytojams kėlė abejones ir tik paskutinę akimirką raudoną mygtuką paspaudė Monique, tokiu būdu pasipildydama savo komandą.

Dalyvė Emilija Mikutaitė atliko itin energingą dainą Fu. Mergina sudainavo labai stipriai ir privertė atsisukti tris mokytojus. Neatsisuko tik Monika Liu. Mokytojai džiaugėsi tuo, kad paspaudė mygtukus ir gyrė merginą. Po mokytojų kovos Emilija papildė Justino Jaručio komandą.

Šio vakaro scenoje taip pat pasirodė latvis Janis Zemelis. Jis atliko savo dainos You raise me up versija. Dalyvio versija skambėjo itin lyriškai ir atsuko Monique bei Justino Jaručio kėdes. Mokytojai negailėjo Janiui komplimentų, džiaugėsi, jog atvyko iš Latvijos ne veltui. Po ilgų diskusiją latvis pasirinko Monique komandą.

Dalyvė Gabrielė Bielskytė atliko dainą Use to be mine. Merginos atlikimas sužavėjo vyriškąjį mokytojų frontą, jai atsisuko Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Vaikinai merginai negailėjo komplimentų ir bet kokia kaina bandė prisivilioti Gabrielę. Nepaisant to, jog Monika Liu merginai siūlė pasirinkti Justiną Jarutį jį pasirinko Donatą Montvydą.

Paskutinė scenoje pasirodė neseniai mus palikusio aktoriaus ir humoristo Vitalijaus Cololo dukra Evita Cololo. Ji atliko dainą At last. Merginai atsisuko visi keturi mokytojai, tačiau Justinas Jarutis blokavo Moniką Liu. Mokytojai labai gyrė merginą, o Monika Liu liejo sielvartą, kas dar labiau pabrėžė dalyvės šaunumą.

,,Tu esi labai šauni. Aš su tavim noriu eiti iki pat pabaigos“, – teigė Monique.

Mokytojai su mergina kartu padainavo dainą, kuria išreiškė norą turėti ją savo komandą ir Evita dainuodama pasirinko Justino Jaručio komandą.

Taigi šį vakarą Donato Montvydo komandą papildė 3 dalyviai.

Monique komanda pasipildė  2 dalyviais.

Monikos Liu komandoje atsirado 2 nauji veidai.

Sėkmingiausias šis vakaras buvo Justinui Jaručiui. Jo komandoje atsirado net 4 dalyviai, tarp jų vieni stipriausių projekte.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap