2021-11-28

Melania Trump ketina skirtis – britų žiniasklaida

Nesėkmingai perrinkimo JAV prezidento rinkimuose siekusio Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) žmona Melania (Melanija) ketina skirtis su vyru, skelbia britų leidinys „The Mail on Sunday“, remdamasis buvusiais Vašingtono administracijos patarėjais.

Pasak Omarosos Manigault (Omarosos Menigolt), buvusios D. Trumpo padėjėjos ir Baltųjų rūmų viešųjų ryšių departamento vadovės, 15 metų trunkanti santuoka yra beveik iširusi.

„Melania skaičiuoja kiekvieną minutę iki to momento, kuomet D. Trumpas paliks Ovalųjį kabinetą ir jie gali išsiskirti“, – sakė O. Manigault.

Ji pabrėžė, kad „jei Melania būtų bandžiusi išsiskirti su savo vyru jo prezidentavimo metu, tai būtų buvęs Donaldo pažeminimas, ir jis būtų ieškojęs būdo ją nubausti“.

Savo ruožtu buvusi JAV pirmosios ponios vyresnioji patarėja Stephanie Volkoff (Stefani Volkof) teigė, kad įtempti santykiai tarp sutuoktinių stebimi jau kelerius metus.

S. Volkoff žodžiais, Donaldas ir Melania Trump dar prieš persikeldami į Baltuosius rūmus po ankstesnių JAV prezidento rinkimų sudarė vedybų sutartį, kurioje buvo išdėstytos turto padalijimo skyrybų atveju sąlygos.

„The Mail on Sunday“ pažymi, jog Melania viešojoje erdvėje kalba apie „puikius santykius“ su vyru Donaldu veikiausiai todėl, kad vedybų sutartis tarp sutuoktinių buvo sudaryta panašiomis sąlygomis, kaip D. Trumpo sutartis su antrąja žmona Marla Maples (Marla Meiplez), kuri negali kritikuoti šio verslininko ar leisti knygų apie jį.

Melania Trump (mergautinė pavardė – Knavs) gimė 1970-ųjų balandį Slovėnijos Novo Mesto mieste. Būdama 16 metų ji pradėjo karjerą modelių versle, dalyvavo pasirodymuose Milane ir Paryžiuje. Jos ryšiai su D. Trumpu užsimezgė 1999 metais Niujorke. Judu turi sūnų Barroną (Baroną)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap