2021-12-07

Mike’as Pompeo vasario 1-ąją atvyks į Minską

Vasario 1-ąją į Baltarusijos sostinę, Minską atvyksta Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės sekretorius Mike Pompeo. Šia žinią pats sekretorius pranešė savo twitter paskyroje.

„Mike’as Pompeo sausio 29–30 dienomis viešės Londone, sausio 30–vasario 1 dienomis lankysis Kijeve, o iš ten vyks į Minską, kur bus mažiau nei vieną dieną. Vasario 1–2 dienomis jis viešės Nur Sultane, o vasario 2–3 dienomis – Taškente“, – pranešė Laisvosios Europos radijo/Laisvės radijo Baltarusijos redakcija, remdamasi Valstybės departamento išplatintu pranešimu.

Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos informacijos ir skaitmeninės diplomatijos valdybos vadovo pavaduotojas Andrejus Šupliakas patvirtino šią informaciją: „Taip, patvirtiname Pompeo vizitą vasario 1 dieną“, – naujienų agentūrai „Interfax“ sakė A. Šupliakas.

Valstybės departamento tinklalapyje apie M. Pompeo vizitus kol kas neskelbiama. Anksčiau skelbta, kad M. Pompeo sausio 4 dieną planavo atvykti į Minską susitikti derybų su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka. Paaštrėjus padėčiai Artimuosiuose Rytuose, valstybės sekretoriaus vizitas buvo atidėtas.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap