2022-05-12

Neblaiviam vairavusiam BPC darbuotojui nustatytas 3,43 promilės girtumas

Klaipėdos rajone neblaiviam vairavusiam Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojui policija nustatė sunkų girtumą – net 3,43 promiles alkoholio.

Kaip skelbia Policijos departamentas, įvykis užregistruotas antradienio pavakarę, apie 16 val. 46 min., Ketvergių kaime. 

„Mašina atsitrenkė į namo tvorą, žmonės iškvietė policiją. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, jis buvo rastas stovintis netoliese, šalikėlėje“, – BNS sakė Klaipėdos apskrities policijos atstovė Asta Kažukauskienė.  

41 metų darbuotojas vairavo nuosavą automobilį „Audi“, jis buvo neuniformuotas, įvykis įvyko ne tarnybos metu.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, vyras uždarytas į areštinę.

BPC atstovė Vilma Juozevičiūtė BNS sakė, kad vyrui gresia atleidimas iš darbo.

„Nušalinimo procesas pradėtas, bus atliktos visos privalomos procedūros. Jam gresia atleidimas iš vidaus tarnybos dėl pareigūno vardo pažeminimo“, – BNS sakė V. Juozevičiūtė. 

Klaipėdos BPC padalinyje dirbęs vyras buvo pavyzdingas darbuotojas, jo elgesys kelyje pribloškė kolegas. Pasak BPC atstovės, darbuotojas turėjo asmeninių sunkumų.

BPC administruoja pagalbos skambučius skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112, kuris yra skirtas informuoti apie rengiamą, daromą ar padarytą teisės pažeidimą, staiga iškilusią grėsmę gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai, materialioms ar nematerialioms vertybėms ir, jei reikia, iškviesti (išsikviesti) atitinkamas pagalbos tarnybas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap