2021-10-28

Pareigūnai sučiupo automobilius vogusį ir ardžiusį vyrą

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. antrajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos požymius numatytus LR BK 178 straipsnio 2 dalyje.

Tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos, kad laikotarpyje nuo 2020 metų spalio mėn. 7 d. iki gruodžio mėn. 23 d. iš kiemo adresu Eišiškių pl., Vilniuje, buvo pavogtas automobilis Mersedes Benz E 320 CDI. Automobilio savininkas patirtą žalą įvertino 3500 eur.

Vykdant tyrimą ir atliekant įvairius procesinius veiksmus buvo nustatyta, kad pavogtas automobilis gali būti ardomas detalėmis Vilniaus rajone, Kudrių kaime. Š. m. sausio 5 dieną pareigūnai patikrino minėtą informaciją ir ji pasitvirtino – automobilis buvo surastas.

Minėtu adresu pareigūnai rado ir daugiau ardomų automobilių, kurių įsigijimo dokumentų individualią veiklą (automobilių remonto paslauga) vykdantis asmuo (gim. 1987 m.) pateikti negalėjo. Pareigūnai apklausė sodyboje neteisėtą veiklą vykdžiusius asmenis ir tęsia tyrimą.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap