2022-11-26

Pareigūnai sučiupo tinklų statytojus: laukia nemenka atsakomybė

Klaipėdos aplinkosaugininkai kartu su Klaipėdos prevencijos skyriaus policijos pareigūnais, vykdydami akciją „Lydeka“, patikrino įtartino asmens garažą ir rado daug neteisėtų žvejybos įrankių bei dvi neleistino dydžio lydekas.

„Džiaugiamės bendradarbiavimu su Lietuvos policijos pareigūnais. Su jų pagalba galime patikrinti įtartinus objektus ir atlikti kratą drauge. Šiuo atveju mūsų apsilankymas davė rezultatų“, –  teigia Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su policijos pareigūnais Kretingoje patikrino asmens, anksčiau bausto už neteisėtą žvejybą, garažą ir aptiko daug mėgėjų ir ne mėgėjų žvejybos įrankių.

Aplinkosaugininkai paėmė net 21 tinklą. Be to, garažo šaldiklyje aptiktos dvi neleistino dydžio lydekos. Asmuo prisipažino pagavęs jas šalia tekančioje upėje.

Už draudžiamų daiktų laikymą ir neleistino dydžio žuvų sugavimą pažeidėjas patrauktas administracinėn atsakomybėn. Jam gresia bauda iki 200 eurų ir teks atlyginti 480 eurų žalą žuvų ištekliams.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap