2021-12-05

Pareigūnai sulaikė pastolių vagyste įtariamą vyrą

Lapkričio 2 d., pirmadienį, Klaipėdos rajone, Zeigių k., patruliavusiems Klaipėdos rajono Reagavimo skyriaus pareigūnams, įtarimų sukėlė pro šalį važiavęs mikroautobusas „Citroen“ – pastarasis buvęs tiek prikrautas, jog automobilio galas buvo gerokai nusileidęs.

Sustabdę mikroautobusą pareigūnai paprašė vairuotojo pateikti krovinio dokumentus, tačiau pastarasis jų neturėjo. Patikrinę mikroautobusą pareigūnai aptiko, jog jis iki pat viršaus prikrautas statybinių pastolių.

Negana to, pasakodamas kur veža krovinį vairuotojas nuolat painiojosi detalėse, iš pradžių teigė, jog pastolius išsinuomojo, vėliau,jog pažįstamas neva sumokėjęs 50 eurų už pastolių pervežimą iš vienos vietos į kitą, tačiau paprašytas nurodyti iš kur vyksta ir kur turi nuvežti pastolius, to niekaip nesugebėjo padaryti.

Patikrinus asmens dokumentus, paaiškėjo jog 1977 m. vyras yra gerai žinomas policijos pareigūnams ir paskelbta jo paieška už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

O jau kitą dieną, lapkričio 3-ają, į Klaipėdos rajono policijos pareigūnus kreiptasi dėl pastolių vagystės – pranešta, jog Klaipėdos r., Karklės k., iš neaptvertos teritorijos pavogti pastoliai, kurių vertė daugiau kaip 15 000 eurų. Klaipėdos r, pareigūnų teigimu, „Citroen“ mikroautobuse aptikti pastoliai veikiausiai ir yra pavogtieji iš statybvietės Karklės.k.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap