2022-01-17

Pareigūno įžeidimas vėl neliko be atsako: pažeidėjui skirta bauda

Asmeniui, įžeidusiam policijos pareigūną, teismas priėmė nutarimą skirti 90 eurų baudą.

Š. m. vasario 15 d. Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai administracinio nusižengimo byloje dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 str., priėmė nutarimą ir paskyrė asmeniui (gimusiam 1992 m.) 90 eurų baudą dėl to, kad pastarasis socialinėje programėlėje „Realnyje pacany i devchionky“ patalpino įžeidžiančio turinio garso įrašus, kuriais įžeidė Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūną.

Administracinio nusižengimo teisena inicijuota Vilniaus apskr. policijos Imuniteto valdyboje iškart po to, kai 2020 m. rugpjūtį buvo gautas Šalčininkų rajono policijos pareigūno tarnybinis pranešimas dėl pareigūno garbės ir orumo įžeidimo, kuris tiesiogiai susijęs su jo vykdomomis pareigomis.

Vilniaus apskr. policijos Imuniteto valdyba, kurios vienas iš pagrindinių tikslų yra apginti sąžiningai tarnybines pareigas vykdančius pareigūnams, ragina įstaigos darbuotojus informuoti Imuniteto valdybos pareigūnus apie mėginimus juos neteisėtai paveikti įžeidžiant ar darant įtaką kitokiomis priemonėmis.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap