2021-06-13

Pavogtų daiktų paieška pareigūnus atvedė į dviračių ir benzopjūklų „sandėlį“

Birželio 5 d. Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Radviliškyje, Gražinos g., įvykdytos vagystės iš gyvenamojo namo.

Vakare grįžęs į namus šeimininkas pastebėjo, kad išlaužtas virtuvės langas, ant jo staktos buvo matyti kraujo žymės, o namuose pasigedo kompiuterio, sidabrinės grandinėlės su kryželiu, 12 monetų Anglijos svarų, šaldytuve nebebuvo degtinės butelio ir žvėrienos konservų. Vyras nurodė, kad jam padaryta 1875 eurų turtinė žala.

Po keleto dienų įtarimai vagyste iš minėto namo buvo pareikšti dviem radviliškiečiams. Tai – pareigūnams gerai žinomi asmenys, kurių biografijose – ne vienas teistumas. Nors įtariamieji savo kaltę neigia, byloje yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad vagystę galėjo įvykdyti jie.

Iš gyvenamojo namo pavogtų daiktų tyrėjai nuvyko ieškoti pas vieną Radviliškio gyventoją, nes buvo gauta informacija, kad jis galėjo juos nupirkti. Čia buvo rasta iš namo pavogtoji sidabrinė grandinėlė ir … visas „sandėlis“ dviračių bei benzopjūklų. Pareigūnams kilo įtarimas, kad šie daiktai gali būti įgyti nusikalstamu būdu. Tie, kas esate praradę dviratį ar benzininį pjūklą, atidžiai įsižiūrėkite į tyrėjų padarytas nuotraukas. Galbūt atpažinsite savo daiktus.

Jie saugomi Radviliškio rajono policijos komisariate. Kontaktuokite su vyriausiąja tyrėja Lina Laužadiene telefonais 8 700 61321 ir 8 671 73216 arba rašykite elektroniniu paštu [email protected]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap