2021-10-26

Eismo pakitimai po tragiškos avarijos šalia Vilniaus: spec. pajėgos dirbs iki ryto

Po trečiadienio vakarą šalia Vilniaus įvykusios tragiškos avarijos automobilių eismas nukreipinėjamas kitomis kryptimis.

„Eismas yra nukreipinėjamas kitais keliais, turbūt tik tokiu būdu galima suvaldyti transporto srautus, nes užblokuotos abi kelio juostos“, – BNS sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Kol nebus atlaisvinta avarijos vieta, tol srautai bus nukreipiami per Sudervę, kitomis kryptimis“, – pridūrė jis.

Avarija, kurios metu žuvo vienas žmogus, įvyko ties Užubalių kaimu Vilniaus kryptimi, kai į automobilių koloną, stovinčią prie kontrolės punkto, atsitrenkė sunkvežimis. 

Policijos duomenimis, sunkvežimis rėžėsi į krovininį automobilį, tuomet į sunkvežimį atsitrenkė iš paskos važiavęs kitas krovininis automobilis.

Po smūgio užsidegė sunkvežimio kabina, vairuotojas buvo prispaustas viduje ir žuvo. Taip pat nukentėjo ir paskutiniojo krovininio automobilio vairuotojas, jis perduotas medikams.

Informacijos apie kitus nukentėjusiuosius nepateikta. Eismas gali būti paralyžuotas visą naktį ir rytoj ryte, vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap