2021-12-06

Policija į savivaldybes neįleido daugiau nei 3 tūkst. žmonių: priežastys įvairios

Savaitgalį vykdant judėjimo kontrolę ir taip siekiant riboti koronaviruso protrūkį, penktadienį savivaldybių ribų neleista kirsti 3277 asmenims, praneša policija. 

„Neįleista 3277 asmenys, ir surašyti 64 protokolai už karantino reikalavimų pažeidimus, bet postuose tik trys protokolai, o visi kiti – daugiausia už veido kaukių nedėvėjimą ir daugiau nei vieno šeimos ūkio susibūrimus (…) Daugiausia (neįleista žmonių – BNS) Vilniaus apskrityje – beveik pusė iš visų bandymų“, – šeštadienį BNS komentavo Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis. 

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, policija penktadienį per pietus šalyje pradėjo masinę judėjimo kontrolę. Neįleidimo priežastys įvairios: vairuotojai nėra deklaravę savo gyvenamosios vietos savivaldybėje, nėra svarių priežasčių į ją patekti (pvz. artimųjų slauga), jie nevyksta į oro uostą ir pan.

Iš viso įvažiavimuose į savivaldybių centrus įrengta 250 kontrolės postų.

Užtikrinant judėjimo ribojimą tarp savivaldybių šalyje dirba apie 900 policijos ekipažų, jiems talkina šauliai, pasieniečiai, karo policija. 

 

Blokavimo postai prie įvažiavimų į miestus:

nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val.
nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val.
nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Jei žmonėms kyla klausimų, jie gali pasiskambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap