2022-12-04

Policija ir miškininkai suremia pečius prieš Kalėdinius vagis

Valstybinių miškų urėdija ir Lietuvos policija rengia bendrą akciją „Eglutė“. Policijos pareigūnų ir miškininkų ekipažai šeštadienį prevencinius veiksmus vykdys prie įvažiavimų į miškus – eglutės miško lankytojams bus dalijamos šalia Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos.

„Visi gyvename švenčių laukimu, puošiame savo namus, tačiau kartu turime prisiminti ir tam tikras taisykles, kad šventes sutiktume jaukiai ir saugiai. Todėl kartu su partneriais – Lietuvos policija – priminsime lankymosi miške taisykles, kad kalėdinius medelius galima įsigyti prekybos vietose, valstybiniame miške kirsti eglaites ar jų šakas yra draudžiama“, – sakė Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė.

Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos teigimu, policijos pareigūnai savo ruožtu vairuotojams primins pagrindines kelių eismo taisykles, atkreips dėmesį į miškuose daromus pažeidimus, įteiks atšvaitą.

Akcija, kai pajėgas prieš Kalėdas suvienija valstybinių miškų apsaugos ir policijos pareigūnai, vyksta pirmą kartą.

Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gruodžio 17–23 dienomis vykdys 287 reidus, tikrindami, kaip laikomasi Lankymosi miške taisyklių reikalavimų. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap