2021-10-22

Popiežius gyvai palaimino tikinčiuosius Šv. Petro aikštėje

Popiežius Pranciškus sekmadienį pareiškė esąs laimingas galėdamas vėl gyvai palaiminti Šv. Petro aikštėje susirinkusius tikinčiuosius.

Dėl koronaviruso pandemijos suvaržymų pastarosiomis savaitėmis popiežius tradicinį sekmadieninį palaiminimą suteikdavo stovėdamas prie lektoriumo Apaštalų rūmuose, o jo kreipimasis į tikinčiuosius buvo transliuojamas per televiziją, radiją ir internetu. 

Vėliau šį mėnesį Italija pradės palaipsniui atšaukti kai kuriuos apribojimus. Pavyzdžiui, šalies rajonuose, kur matomi COVID-19 pandemijos silpnėjimo ženklai, bus leista atidaryti kavinių ir restoranų lauko staliukus.

Sekmadienį pora šimtų žmonių, tarp kurių buvo vienuolių ir šeimų, susirinko pažiūrėti pro Apaštalų rūmų langą kalbančio pontifiko. Didžiulėje aikštėje žmonės stovėjo laikydamiesi saugaus atstumo.  

 „Ačiū Dievui, galime vėl susirinkti šioje aikštėje, – sakė Pranciškus. – Turiu pasakyti, kad pasiilgau aikštės“.

„Ačiū Dievui ir ačiū jums, kad esate čia“, – padėkojo jis susirinkusiesiems, nepabūgusiems liūtį Romai pranašaujančių debesų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap