2021-10-28

Prezidentas susitiko su Liberalų sąjūdžio pirmininke

 

Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia susitikimų ciklą su partijų vadovais ir šiandien Prezidentas susitiko su Liberalų sąjūdžio pirmininke Viktorija Čmilyte – Nielsen. 

Susitikimo metu buvo aptartos politinės aktualijos, partijos vizija, siekiai. Darbai laukiantys ateinančioje seimo sesijoje bei kaip minėjo šalies vadovas socialdemokratų partijos pirmininkui neturi būti pamiršti darbai ir turi būti stengiamasi išlaikyti pusiausvyrą tarp rinkimų karštinės ir einamųjų darbų.

Liberalų ambicija yra pasirodyti bent jau ne blogiau negu 2016 metais. Manau, kad tai yra realus, realistinis tikslas. Mūsų prioritetas būtų centro-dešinės koalicija, tačiau, vertindama pakankamai gerą bendradarbiavimo opozicijoje patirtį, manau, kad galime kalbėti ir apie platesnę koaliciją, apie platesnių koalicijų galimybę. Žinoma, viską nulems rinkimų rezultatai, – pirmadienį po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda žurnalistams prezidentūroje sakė V. Čmilytė-Nielsen, paklausta, kokios yra Liberalų sąjūdžio ambicijos 2020 m. Seimo rinkimuose.

Šiandien liko viena liberali partija, visos kitos nuėjo laisvės keliuJei rimtai, tai manau, kad mes esame atviri bendradarbiavimui su visais liberaliai mąstančiais politikais. Kaip ir seniau ne kartą esu sakiusi – sieksime, kviesime liberaliai mąstančius žmones jungtis prie mūsų“, – tikino V. Čmilytė-Nielsen ir patikslino, kad apie galimą Liberalų sąjūdžio bendradarbiavimą su kitomis politinėmis jėgomis ji galės kalbėti po Seimo rinkimų.

Tuo tarpu Prezidentas toliau tęs susitikimus su politinių partijų lyderiais ir artimiausiu metu bus žinoma su kuo Prezidentas susitiks artimiausiu metu.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap