2022-01-17

Prie „Europos“ verslo centro Vilniuje degusi elektros transformatorinė – užgesinta

Pirmadienį prie „Europos“ verslo centro Vilniuje degusi elektros transformatorinė – užgesinta, pranešė to paties pavadinimo prekybos centras. 

Dėl transformatorinėje kilusio gaisro buvo evakuoti ir prekybos centre „Europa“ buvę žmonės. 

„Siekiant užtikrinti lankytojų ir darbuotojų saugumą, buvo paskelbta prekybos centro evakuacija. Šiuo metu ekspertai vertina padėtį ir verslo centre, kurio patalpose kilo gaisras, ir prekybos centre. Jis bus vėl atvertas tik užtikrinus, kad centre lankytis yra visiškai saugu“, – prekybos centro pranešime cituojama jo direktorė Eglė Juškienė. 

Anot jos, gaisro priežastys dar nėra žinomos, nustatinėjama bus ir turtui padaryta žala. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS informavo, kad gaisras buvo kilęs elektros transformatorinėje prie pat Konstitucijos prospekte 7A esančio 18 aukštų verslo centro. 

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad pranešimas apie įvykį buvo gautas 14.26 valandą. 

„Pranešė apsaugos darbuotojas, kad „Europos“ verslo centre sproginėja kažkas, užsidegė transformatorinė“, – sakė ji. 

Į įvykio vietą buvo išsiųsti keli policijos ekipažai, dirbo gausios ugniagesių pajėgos – penkios autocisternos, autokopėčios ir štabo automobilis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap