2021-12-05

Seimo rinkimų maratonas prasideda

 

Lietuvoje iš praėjusių dienų įvykių galime suprasti, jog prasideda seimo rinkimų maratonas. Ramūnas Karbauskis pasiūlė Sauliui Skverneliui vesti valstiečių ir žaliųjų sąrašą seimo rinkimuose, konservatoriai savaitgalį surengė diskusiją. Na, o šiandien Prezidentas Gitanas Nausėda susitikdamas su socialdemokratų partijos lyderiu Gintautu Palucku oficialiai davė pradžią rinkimei kampanijai.

Prezidentas Gitanas Nausėda pradeda susitikimų ciklą su Lietuvos politinių partijų lyderiais. Pirmajam susitikti su Prezidentu teko garbė Socialdemokratų partijos pirmininkui Gintautui Paluckui.

Prezidentas kiekvieno susitikimo metu stengsis išsakyti savo lūkesčius būsimiems seimo nariams. Taip pat aptarti partijų siekius, tikslus, programas. Partijos vadovo poziciją tam tikrais klausimais.

Prezidento patarėjo teigimu diskusijos metu buvo kalbama apie artėjantį pusmetį, kurio metu Prezidentas viliasi bus toliau produktyviai atliekami pradėti darbai ir nebus pilnai pasinerta tik į rinkiminį sūkurį. Daugiausia šios diskusijos metu buvo skirta švietimo klausimams.

Taip pat kaip vieną iš prioritetų Prezidentas pažymi socialinės atskirties mažinimą.

Pats Gintautas Paluckas tiegia, sieksiąs socialdemokratų pergalės ateinančiuose seimo rinkimuose.

„Pagal nusistovėjusią praktiką, rinkimus laimėjusios sąrašo vedlys yra pirmasis kandidatas į premjerus, bet yra gyvenime visko buvę, kai vienas kandidatas nepraeina, tada būna kitas. Taigi dar yra anksti kabinti vienokias ar kitokias kandidato regalijas“, – sakė G. Paluckas.

Prezidentas artimiausiu metu nori susitikti su visų politinių partijų lyderiais.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap