2022-05-11

Seimo vadovė Čmilytė apie tariamą jos ir šeimos evakuaciją: viskam yra ribos

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sekmadienį pareiškė, kad jos šeima – Lietuvoje. Tą ji pasakė savo feisbuko paskyroje, reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusius teiginius apie į užsienį iškeliavusius parlamento vadovės vaikus.

„Mano šeima, mano vaikai – Lietuvoje. Visi, kas platinate kitokią informaciją – meluojate. Matau, kad tuo užsiima tiek troliai, tiek ir realūs žmonės. Vienas iš jų – darbietis iš Tauragės. Visus, kuriuos galiu identifikuoti, perduosiu policijai, nes informacija apie neva „šarvuotais automobiliais išvežtus vaikus iš Šiaulių ir Lietuvos“ yra visiški kliedesiai ir labai bjaurus šmeižtas“, – savo feisbuko paskyroje rašo politikė. 

Seimo pirmininkė sako, kad jos vaikai lanko ugdymo įstaigas, darželį ir mokyklas – tiek Šiauliuose, tiek Vilniuje.

„Kolegos iš Darbo partijos – jūsų žmonės užsiima dezinformacija karo metu. Tikrai liksite tyliai nuošalyje? Jeigu jums įdomu, perduosiu informaciją.

Gerbiu šią išskirtinę valandą susivienijusius žmones. Tačiau negaliu gerbti informacinio karo „kovotojų“, dirbančių ar pasitarnaujančių priešiškai valstybei“, – priduria V. Čmilytė Nielsen.

Ji teigia, kad toks elgesys peržengia ribas: „Galiu nepatikti kaip politikė, bet skleisti tokį įžūlų melą apie mano šeimą ir mano vaikus negalima. Viskam yra ribos“.

 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap