2022-01-21

Sekmadienį gaisruose žuvo du žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 76 gaisrų ir atliko 68 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo 2 žmonės, vienas buvo traumuotas. Sekmadienį, 4.03 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Anykščiuose, Taikos gatvėje. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Netrukus ugniagesiai gaisravietėje rado apdegusį žmogaus kūną.

Tos pačios dienos vakare, 19.54 val., pranešta, kad gyvenamasis namas dega Panevėžio rajone, Paįstrio seniūnijoje, Gasparų kaime. Atvykus ugniagesiams, namas jau buvo apimtas liepsnų. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė ir įgriuvo medinės konstrukcijos, išdužo langai. Apmalšinus liepsnas buvo rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

18.39 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Zanavykų gatvėje, daugiabučio bute įvyko dujų sprogimas ir išdužo kambario langai. Sprogimo metu apdegė buto savininkė. Ji buvo išvežta į ligoninę.

Šeštadienį, 18.16 val., Akmenės rajone, Naujosios Akmenės kaimiškojoje seniūnijoje, Menčių kaime, 14 m aukštyje atskirais židiniais degė UAB „Rietava“ gamyklos stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 600 kv. m stogo ir jo apšiltinimo.

Sekmadienį, 9.51 val., gautas pranešimas, kad Visagine, Energetikų gatvėje, moteris prie miško užstrigo pelkėje ir negali išeiti. Ugniagesiai gelbėtojai nubrido iki jos ir išvedė iš pelkės. Moteris nenukentėjo, medikų pagalbos ji atsisakė.

Tą pačią dieną pranešta, kad Panevėžio rajone, Upytės seniūnijoje, Ėriškių kaime, Dubulių tvenkinyje, nuskendo žmogus. Jo kūną, plūduriavusį už 15 m nuo kranto, ištraukė ugniagesiai.

13.13 val. pranešta, kad Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Varputėnų kaime, kasant šulinį žemės užgriuvo žmogų. 4 m gylyje ant vyro buvo užvirtęs smėlis. Ugniagesiams teko dirbti 2,5 val., kol pavyko atkasti žmogų, jam nuolat buvo tiekiamas deguonis, vyras buvo sąmoningas. Į nelaimės vietą buvo pasitelkti 2 ekskavatoriai ir traktorius. Išlaisvintas vyras buvo išvežtas į gydymo įstaigą.  

Share via
Copy link
Powered by Social Snap