2021-11-29

Šiaulių rajone vyras tvenkinyje sužvejojo šaunamuosius ginklus

Policijos departamentas praneša, kad šeštadienį Šiaulių rajone, Sauginių kaime, vyras tvenkinyje sužvejojo šaunamuosius ginklus.

Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 1997 metais gimęs vyras žvejodamas tvenkinyje ištraukė maišą su dujiniu revolveriu „Kallpart“, dujiniu pistoletu „Walther“ ir 12 šovinių.

Policijos duomenimis, ginklų identifikaciniai numeriai neįskaitomi, dėl to bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, kad būtų galima įdentifikuoti radinį ir sužinoti daugiau aplinkybių.

Prieš kelis metus ginklų tvenkinyje buvo aptikta Panevėžyje ir Marijampolėje – po Nemuno tiltu. Tuo metu Nemuno upėje rastas graižtvinio šaunamojo ginklo „Haenel Modell 311“ kalibr. 4.5 mm. vamzdis su spynos mechanizmu.

Kaip skelbia LR įstatymai, tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Share via
Copy link
Powered by Social Snap