2021-10-20

Šiaulių Taryba apsisprendė dėl vicemero: vadovybę papildys moteris

Buvusiam Šiaulių miesto mero pavaduotojui Domui Griškevičiui tapus Seimo nariu, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo pavaduotojo pareigoms užimti pateikė Simonos Potelienės kandidatūrą. Šiaulių miesto savivaldybės taryba patvirtino teikimą balsų dauguma.

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai slapto balsavimo metu sprendė dėl pritarimo Šiaulių miesto mero Artūro Visocko pateiktai Simonos Potelienės kandidatūrai. Visas Tarybos posėdis vyko nuotoliniu būdu, tik balsuoti už kandidatę į mero pavaduotojo pareigas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai vyko į posėdžių salę.  

Balsavimo rezultatus skaičiavusios komisijos pirmininkas Pranciškus Trijonis pranešė, kad už Simonos Potelienės kandidatūrą balsavo 24 Tarybos nariai, prieš – 4, susilaikiusiųjų nebuvo, vienas biuletenis pripažintas negaliojančiu.

„Džiaugiuosi, kad subrendome iki lygmens, kad į darbą Savivaldybėje galime pasikviesti tokios aukštos kultūros ir išsilavinimo žmones. Vadinasi, keliaujame tinkama kryptimi. Sveikiname naują mero pavaduotoją“, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas.

„Ačiū už parodytą pasitikėjimą, tikiuosi bendro ir kryptingo darbo“, – dėkojo išrinktoji mero pavaduotoja.

Simona Potelienė yra ekonomikos mokslų daktarė, Šiaulių universitete baigusi ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijas, vėliau apgynusi socialinių mokslų srities ekonomikos mokslo krypties daktaro disertaciją. Iki šiol  Simona Potelienė vadovavo UAB „Šiaulių vandenys“ Finansų ir planavimo skyriui bei skaitė paskaitas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studentams.

Nuo 2015 m.Simona Potelienė yra Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, frakcijos „Dirbame miestui“ seniūnė, Savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkė bei Šiaulių miesto savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos ir Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos narė.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap