2022-01-28

Šiauliuose nužudymu įtariamas vyras sulaikytas jau pirmosiomis nusikaltimo tyrimo valandomis

Lapkričio 4 d. Šiaulių apylinkės teismas trims mėnesiams leido suimti 46 metų vyrą, įtariamą sugėrovo nužudymu Šiauliuose, Draugystės prospekte esančiame bute.

Negyvas 54 metų šiaulietis rastas lapkričio 2-osios rytą vonios kambaryje, ant jo kūno buvo matyti smurto žymės. Pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad išvakarėse nužudytojo sugyventinė į namus parsivedė du vyrus, su kuriais prieš tai girtavo. Manoma, kad alkoholis geriamas buvo ir šiame bute. Anot moters, alkoholis ją nugalėjo ir ji, palikusi kompaniją, nuėjo miegoti. Atsikėlusi šiaulietė sugyventinį rado jau atšalusį.

Šiaulių policijos pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą, nustatė bute išvakarėse girtavusius asmenis ir preliminarias įvykio aplinkybes. Tarp vieno iš atėjusių vyrų ir moters sugyventinio įvyko konfliktas, kuris baigėsi smūgiais. Jie buvo lemtingi. Nuo savo gero pažįstamo sužalojimų moters sugyventinis mirė. Vidurdienį toje pat gatvėje gyvenantis įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,32 prom. girtumas. Sulaikytasis žinomas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio valstybių teisėsaugai, ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus.

Konflikto priežastis kol kas neaiški, nes visų išgertuvėse dalyvavusių asmenų pasakojimai skirtingi.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap