2020-09-20

Šiauliuose pradedama teikti pavežėjimo paslauga neįgaliesiems

Šiaulių mieste pradedama teikti pavėžėjimo su pagalba paslauga neįgaliesiems: asmeniui pagal poreikį bus užtikrinama pagalba išeiti iš gyvenamųjų patalpų iki automobilio, nuvykti į paskirties vietą, grįžti į gyvenamąsias patalpas, reikiama pagalba įlaipinant/išlaipinant asmenį, asmens nukėlimas laiptais mobiliu kopikliu ir kt. Asmens pasirinkimu, paslauga gali būti teikiama su asmeniniu asistentu, arba be asmeninio asistento. 

Paslauga bus teikiama Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims su negalia, atitinkantiems tokias sąlygas:
– suaugusiems asmenims su negalia, turintiems 0 – 40 proc. darbingumo lygį;
– senatvės pensijos amžiaus sukakusiems asmenims su negalia, turintiems didelių ir vidutinių specialiųjų poreikių lygį;
– vaikams su negalia, turintiems sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį.

Asmenys, turintys nurodyto pobūdžio negalią ir pageidaujantys gauti pavėžėjimo su pagalba paslaugą, kviečiami registruotis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriuje, tel. 8 41 386 481, 8 41 386 482 darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val., penktadieniais – iki 15.45 val., arba  el. p.  socialines.paslaugos@siauliai.lt
Registracijos metu reikia pateikti  šiuos duomenis: paslaugą pageidaujančio gauti asmens vardas, pavardė, gimimo metai, deklaruotos gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas (jei turite). Visi užsiregistravę asmenys bus įtraukiami į potencialių paslaugos gavėjų sąrašą.  Paslauga bus teikiama tik užsiregistravusiems asmenims.

Po registracijos kelionę reikia užsisakyti: tel. 860417887 (skambinant ar trumpąja telefono žinute) arba el.p. siauliuis@gmail.com. Užsakymų centras dirba nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

Paslauga bus teikiama:
– Šiaulių miesto teritorijoje visomis savaitės dienomis nuo 7.00 iki 24.00 val., vykstant į kultūros, švietimo, sveikatos priežiūros, papildomo užimtumo ir kt. įstaigas;
– už Šiaulių miesto teritorijos ribų visomis savaitės dienomis visą parą, kai reikalinga asmenį su negalia pavėžėti į / iš kitame mieste esančius oro uostą, autobusų ar traukinių stotį, gydymo įstaigą.

 

Pavėžėjimo su pagalba paslaugos kaina asmeniui:
– su asmeniniu asistentu 0,70 Eur/ km;
– be asmeninio asistento 0,40 Eur/km.

Šiaulių miesto socialinių paslaugų skyriaus informacija

Share via
Copy link
Powered by Social Snap